Nisan 18, 2022

Raoul Pal’a Göre Ethereum, Bitcoin’i Önemli Bir Konuda Ezdi!

Raoul Pal, geleneksel olarak bilinenin aksine Ethereum‘un (ETH), yaşanan son ayı piyasası sırasında Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiğini düşünüyor.

Real Vision CEO’su Layah Heilpern ile gerçekleştirdiği yeni bir röportajda, önde gelen akıllı sözleşme platformunun, piyasadaki en iyi kripto varlığının genellikle parladığı bir dönemde BTC’yi geride bıraktığını düşündüğünü belirtti.

“Bitcoin yatırımcılarının sahip olduğu şeylerden birisi de bir ayı piyasası sırasında Bitcoin’in hayatta kalan tek şey olması ve diğerlerinin çökmesiydi.

Ayı piyasasının başladığı günden bu yana, Ethereum (ETH), Bitcoin’den daha iyi bir performans gösterdi. İnanın bana bunu bir Ethereum taraftarı olarak söylemiyorum. Bu endüstrinin tamamını önemsiyorum ancak mesele Ethereum’un bu performansı gerçekleştirmesi ve bu hikayeden ibaret değil.

ethereum ve bitcoin

Hikaye, hepsinin bir ayı piyasasına maruz kaldığıyla ilgili, bunların hepsi hikaye ve bu doğru değil. Ne doğru? Bitcoin en merkezi olmayan, en güçlü, en sağlam ağ mı? Evet. Her şeyin tek cevabı bu mu? Kesinlikle kategorik olarak hayır.”

Pal ayrıca, BTC ve ETH ile birlikte her iş modelini değiştireceğini söylediği Web 3.0 alanındaki gelişmelere de dikkat ettiğini belirtti. Eski Goldman Sachs yöneticisi, sosyal token’lar gibi teknolojilerin çevrimiçi içerik oluşturucuların işlerini yönetme biçiminde devrim yaratabileceğini düşünüyor.

“Yaratıcıların, hayranlarını süper hayranlarınız için token’lar ve dijital varlıklarla ödüllendirme ve onlarla bu platformlarda etkileşim kurabilme yeteneği, ağı daha büyük ve daha canlı hale getirecek, bu yüzden şimdi doğrudan hayranlarınız için çalışıyorsunuz.

Şu an sahip olduğunuz tek şey bir bağlantı yani sadece Twitter’daki, YouTube’taki verilere bakıyorsunuz, karşılığında elde ettiğiniz tek şey bu sayı ve reklam geliri. Ancak sosyal token‘lar ve NFT’lerin yardımı ile kontrolü tamamen ele alabilirsiniz. İşte bu Web 3.0’ın ta kendisi.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.