Haziran 11, 2022

Ralliler Ateşlendi: Dev Borsa Az Bilinen Bu 3 Altcoin’i Listeledi!

Singapur merkezli popüler bir dijital varlık borsası olan Crypto.com, üç düşük piyasa değerli altcoin için destek ekleyerek listeleme çılgınlığını sürdürdü.

Borsa, BNB Zinciri üzerine inşa edilmiş low-slippage bir stabilcoin takas platformu olan Ellipsis‘in yerel token’ı olan EPX‘in listelendiğini duyurdu.

crypto.com
Kaynak: crypto.com

Proje, Ellipsis’in tokenomiklerine çeşitli güncellemeler getiren 2.0 sürümünü Nisan ayında piyasaya sürmüştü.

CoinGecko’ya göre, son 24 saatte yüzde 25’ten fazla artış yaşayan EPX, yazının yazıldığı sırada 0,00103 dolardan işlem görüyor.

League of Kingdoms Arena

Cuma günü, Crypto.com blok zinciri tabanlı çok oyunculu bir çevrimiçi oyun (MMO) olan League of Kingdoms Arena‘nın yerel token’ı olan LOKA‘ya destek verdi. League of Kingdoms, proje için arazi parçaları olarak hizmet eden, non-fungible tokenler (NFT’ler) gibi blok zinciri özelliklerini kullanarak geleneksel stratejik dövüş oyunu formatını genişletmeyi planlayan bir platformdur ve LOKA sahipleri, oyun içi non-fungible token’lar üretebilir ve oyunun yönetimine katılabilirler.

LOKA token, yönetişimin yanı sıra, oyun içi satın alımlar, NFT varlıklarının basımı veya yükseltilmesi ve ödüller kazanmak amacıyla varlıkların stake edilmesi için kullanılabilir

LOKA yazı yazılırken 0,89 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 426. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yüzde 10’dan fazla artış yaşadı.

Zebec Protocol

Popüler kripto borsası ayrıca; ücretler, yatırımlar ve daha fazlası için gerçek zamanlı ve sürekli ödeme akışları ve finansal faaliyetler sağlayan Solana’nın ilk programlanabilir nakit akış protokolü olan Zebec Protocol’ü (ZBC) de listelediğini açıkladı. Zebec Protokolü’nün otomatik para akışları, işletmelerin, çalışanların ve tüketicilerin nasıl tazmin edildiklerini, yatırım yaptıklarını ve mal ve hizmet satın almalarını büyük ölçüde yeniden keşfetmelerini sağlar.

Merkezi olmayan finans projesi, Solana Ventures, Alameda Research, Circle, Coinbase Ventures ve Gemini dahil olmak üzere çok sayıda büyük firma tarafından destekleniyor.

CoinGecko’ya göre ZBC, yazı yazarken 0.014 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 3’ten fazla düşmüş durumda.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.