Nisan 13, 2022

Popüler Analist İddialı Bu Altcoin Zirveye Oynuyor: “ATH’sini Kıracak”

Popüler bir kripto trader’ı, bir akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine fırlayabileceğini tahmin ediyor.

Takma adlı kripto analisti Altcoin Sherpa, 172.500 Twitter takipçisine Near Protocol‘ün yerel tokenı NEAR‘ın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan önce hala düşme şansı olduğunu söyledi.

Near Protokol, piyasa değerine göre 18. sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde yaklaşık %0.41 artışla, yazı yazılırken 16.19 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa, token için 14 doların “harika bir giriş olacağını” düşünüyor.

Analist, başka bir Ethereum (ETH) rakibi olan Avalanche (AVAX) için daha az yükseliş beklentisine sahip. Altcoin Sherpa, AVAX’ın üstel hareketli ortalamasına bakarken beklentilerinin “çok altında” performans gösterdiğini söyledi.

Avalanche, yazı yazılırken 77.17 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %14’den fazla değer kaybetti.

Altcoin Sherpa Zilliqa’da (ZIL) düşüş beklentisine sahip. Analist ZIL için şunları söyledi:

“Bence bu, [dürüst olmak gerekirse] kısa süreli sıçramalar, son short (kısa) pozisyonların berbat olmasını bekliyor; Bununla birlikte, trendin hala düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyorum. Dikkat ederseniz, bunu her iki şekilde de oynayabilirsiniz: yakında/kapanışta long pozisyon ve ayrıca 0.13-0.14 dolar civarında short pozisyon. Ben muhtemelen short bekleyeceğim.”

Zilliqa’nın yerel tokenı ZIL, yazı yazılırken 0.1073 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 72. sıradaki kripto varlığı geçen hafta %19’dan fazla düştü.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.