%164 Patlayabilir: Popüler Analist Bu Altcoin’de Yükseliş Bekliyor

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum (ETH) blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir altcoin fiyatında ralli bekliyor.

Yeni bir strateji oturumunda Michaël van de Poppe, 164.000 YouTube abonesine merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) büyük bir ralli ateşlemek için kritik bir direnci aşması gerektiğini söyledi.

“Chainlink, burada sahip olduğumuz 7.78 dolarda yer alan bu direnci kırarsa, burası, hızlanmaya başlayacağımız alan olacak, yani Chainlink için 16 dolardan önceki çok önemli direnç.”

altcoin grafiği

Basın zamanında popüler altcoin LINK 6.05 dolar seviyesinde işlem görüyor. Van de Poppe’nin hedefine yönelik bir hareket, Ethereum tabanlı altcoin için %164’ün üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Öte yandan van de Poppe, Chainlink konusunda iyimser olsa da, altcoin’in hedefine doğru toparlanmaya başlamadan önce 5 doların altına gerilemesinin olasılık dahilinde olduğunu ekliyor.

“Bu destek seviyesini (6 dolar) koruyamazsak, 5 dolar civarında bir test beklerim. Burada gerçekten bir desteğimiz olmazsa, tekrar (5 dolara) gerileriz. Şunun gibi bir senaryo beklerim: 5 doların altında bir harekette, burası [6 doların geri alınması], yukarı doğru devam etmeye başlayacağımız long pozisyon girişi için tetikleyicidir.”

Bitcoin’i (BTC) de inceleyen Van de Poppe, lider kriptonun hızlı bir yükseliş için hazır göründüğünü söylüyor.

“Bitcoin hala dirençten desteğe çevirdiğimiz 16.750 dolar seviyelerini koruyor. Bu seviye korunursa ​​(ve 16.400 dolara keskin bir düşüş olmazsa), 17.400 dolara doğru yükseliş görebileceğimizi düşünüyorum.” 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.