Popüler Analist, Altcoin Rallisinden Önce Yükseliş Beklediği Altcoin’leri Paylaştı!

YouTuber ve analist Expert Para (@expert_para), bir süredir 9 Nisan tarihine dikkat çekerek altcoin rallisine dair beklentilerini paylaşıyor. Daha önceki tahminlerinde de başarılı sonuçlar elde eden analist, geçmiş verilere dayanarak ve Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ile önceki rekor seviyesini baz alarak güçlü bir altcoin rallisi öngörüyor. Bu doğrultu da son YouTube videosunda potansiyeline güvendiği altcoin’leri 223 bin abonesi ile paylaştı.

Öncelikle analist piyasadaki coin’lerin halihazırda ciddi fiyatlanma yaşadığına dikkat çekti. Bunun yanında videoda bahsettiği coin’lerin hala istediği gibi fiyatlanmadığını belirtti. Bu coin’lerden ilki Civic coin (CVC). Expert Para CVC ile ilgili şunları söyledi:

“Bulunduğu piyasalara baktığımızda Binance, Coinbase, Pro Huobi gibi süper üçlü dediğimiz borsada bulunuyor. Bunların içinde Bittrex, KuCoin, Poloniex de var. Aslında bulunduğu borsalar mükemmel borsalar yani borsa aşamasını bitirmişler gerçekten. Fiyatsal olarak düşük kaldı, 141. sırada şu anda hacimsel olarak da gayet güzel aslında 135 milyon dolar hacmi var ama beklenen fiyatlarda değil 1 dolar üzerinde bekliyorum.”

Analistin fiyatını artırmasını beklediği diğer coin ise Loom Network (LOOM). Analist LOOM’un önceki zirvesinin 0.7745 dolar olduğunu belirtti, fakat asıl beklentisinin 1 dolar olduğunu ekledi.

Listedeki diğer altcoin ise Nano coin (NANO) oldu. Expert Para NANO’nun önceki zirvesinden (yaklaşık 37 dolar) çok geride olduğuna dikkat çekti:

“Şu anda 5 dolar seviyelerinde belki bu sefer altcoin çeşidi fazla olduğundan dolayı 37 dolar biraz zor olabilir ama en az bir x3 yapabilecek potansiyeli olduğunu düşünüyorum.”

Analistin listesindeki diğer altcoin’ler ise şu şekilde: Augur (REP), Neo (NEO) Stratis (STRAX), Tezos (XTZ), pNetwork (PNT). Analist önceki paylaştığı altcoin’lere (ZEC, DASH gibi) dair yükseliş beklentisinin devam ettiğini ekledi. Expert Para bugün Twitter üzerinden yaptığı güncellemede, aşağıdaki resimle birlikte şu ifadeleri kullandı:

Güzel Gidiyoruz Sepetimizde. Kaldı CVC ve Loom sadece”

Videonun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Birçok analist Nisan ayı için altcoin’ler adına yükseliş beklentisini sürdürüyor. Bu bağlamda piyasadaki yükselişin devam edip etmeyeceği merak konusu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.