Popüler Analist, Altcoin Rallisinden Önce Yükseliş Beklediği Altcoin’leri Paylaştı!

0

YouTuber ve analist Expert Para (@expert_para), bir süredir 9 Nisan tarihine dikkat çekerek altcoin rallisine dair beklentilerini paylaşıyor. Daha önceki tahminlerinde de başarılı sonuçlar elde eden analist, geçmiş verilere dayanarak ve Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ile önceki rekor seviyesini baz alarak güçlü bir altcoin rallisi öngörüyor. Bu doğrultu da son YouTube videosunda potansiyeline güvendiği altcoin’leri 223 bin abonesi ile paylaştı.

Öncelikle analist piyasadaki coin’lerin halihazırda ciddi fiyatlanma yaşadığına dikkat çekti. Bunun yanında videoda bahsettiği coin’lerin hala istediği gibi fiyatlanmadığını belirtti. Bu coin’lerden ilki Civic coin (CVC). Expert Para CVC ile ilgili şunları söyledi:

“Bulunduğu piyasalara baktığımızda Binance, Coinbase, Pro Huobi gibi süper üçlü dediğimiz borsada bulunuyor. Bunların içinde Bittrex, KuCoin, Poloniex de var. Aslında bulunduğu borsalar mükemmel borsalar yani borsa aşamasını bitirmişler gerçekten. Fiyatsal olarak düşük kaldı, 141. sırada şu anda hacimsel olarak da gayet güzel aslında 135 milyon dolar hacmi var ama beklenen fiyatlarda değil 1 dolar üzerinde bekliyorum.”

Analistin fiyatını artırmasını beklediği diğer coin ise Loom Network (LOOM). Analist LOOM’un önceki zirvesinin 0.7745 dolar olduğunu belirtti, fakat asıl beklentisinin 1 dolar olduğunu ekledi.

Listedeki diğer altcoin ise Nano coin (NANO) oldu. Expert Para NANO’nun önceki zirvesinden (yaklaşık 37 dolar) çok geride olduğuna dikkat çekti:

“Şu anda 5 dolar seviyelerinde belki bu sefer altcoin çeşidi fazla olduğundan dolayı 37 dolar biraz zor olabilir ama en az bir x3 yapabilecek potansiyeli olduğunu düşünüyorum.”

Analistin listesindeki diğer altcoin’ler ise şu şekilde: Augur (REP), Neo (NEO) Stratis (STRAX), Tezos (XTZ), pNetwork (PNT). Analist önceki paylaştığı altcoin’lere (ZEC, DASH gibi) dair yükseliş beklentisinin devam ettiğini ekledi. Expert Para bugün Twitter üzerinden yaptığı güncellemede, aşağıdaki resimle birlikte şu ifadeleri kullandı:

Güzel Gidiyoruz Sepetimizde. Kaldı CVC ve Loom sadece”

Videonun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Birçok analist Nisan ayı için altcoin’ler adına yükseliş beklentisini sürdürüyor. Bu bağlamda piyasadaki yükselişin devam edip etmeyeceği merak konusu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın