Nisan 5, 2022

Popüler Altcoin Ciddi Kazançlar İçin Hazırlanıyor: Toparlanmanın Eşiğinde

Kripto topluluğu arasında popüler bir kripto para trader’ı, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan bir finans (DeFi) altcoin‘inin önemli bir toparlanmanın eşiğinde olduğuna inanıyor.

Takma adlı kripto analisti Credible, 320.600 Twitter takipçisine uzun bir zamandır düzeltme periodunun ardından Ethereum tabanlı Curve Finance’in (CRV) “motorlarını yağladığını” söylüyor.

Credible, Bitcoin (BTC) 40.000 dolara geri dönerse yazım sırasında 2,89 dolardan işlem gören DeFi altcoin’inin “2 doların ortalarında” bulunan aralığı tekrar ziyaret edebileceğini düşünüyor. Ancak buna rağmen analist, CRV’nin “yakında” 4-5 dolar aralığına geri döneceğini tahmininde de bulunuyor. Kripto varlığı, Ocak ortasından bu yana bu yüksekliklere ulaşmamıştı.

Bitcoin 40.000 doları ziyaret edebilir

Credible, BTC’nin kısa vadede 40.000 doların düşük seviyelerini yeniden test edeceğini tahmin ediyor, ancak piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığının bu düşüşten sonra yukarı doğru yürümeye devam edeceğini inanıyor.

Bitcoin, yazım sırasında 46.727 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Credible ayrıca DeFi altcoin’i Convex Finance (CVX) için de bir geri çekilme öngörüyor.

Convex, Curve Finance borsasındaki likidite sağlayıcılarını ve CRV paydaşlarını para çekme veya minimum performans ücreti talep etmeksizin ödüllendiren bir platformdur. CVX, Curve’nin likidite havuzu kazançlarının bir kısmını kazanmak için Convex Finance’e yatırılabilir.

“40 dolarlık dirençle karşılaşıldı; devam etmeden önce burada hafif bir geri çekilme görebiliriz. 20-30 dolar bölgesine doğru gerçekleşen düşüşler satın alma fırsatlarını temsil ediyor. Bu tur için rüşvet/teşviklerin de vlCVX başına 0,80 dolar civarında olması bekleniyor. Sadece iki hafta önce olan bir önceki turdan neredeyse iki kat daha fazla.

“CVX – sürekli bir şeyler sunmaya devam eden bir hediye.”

Kaynak: CredibleCrypto/Twitter

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.