Popüler Altcoin Bu Gelişme Sonrası Yeni Zirvelerin Tadını Çıkarıyor!

0

Ethereum (ETH) rakibi Avalanche’ın (AVAX) fiyatı, Big Four (dünyadaki en büyük dört denetim, muhasebe, danışmanlık firması) muhasebe firması Deloitte ile akıllı sözleşme platformunun arkasındaki teknoloji şirketi olan Ava Labs’ın bir ortaklık anlaşması imzalamasının ardından yeni zirve seviyelere ulaştı.

Deloitte, Fortune 500 şirketlerinin yüzde 90’ına denetim, danışmanlık, vergi ve danışmanlık hizmetleri sağlıyor. Firma, geri ödemeleri basitleştirmek için tasarlanan Close As You Go (CAYG) adlı doğal afet mağdurları için yeni bir felaket kurtarma platformunda Avalanche blok zincirini kullanmak için Ava Labs ile ortaklık kuruyor.

“Avalanche blok zincirini kullanan CAYG’nin bulut tabanlı platformu, eyalet ve yerel yetkililere; dolandırıcılığı, israfı ve kötüye kullanımı en aza indirirken hem hibe verenleri hem de fon alanlarını güçlendiren merkezi olmayan, şeffaf ve uygun maliyetli bir sistem sağlıyor.”

Avalanche’ın Salı günü ortaklığı duyurmasının ardından, AVAX’ın fiyatı fırladı ve kripto varlığı sürekli olarak yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Dört saat önce 110.66 dolardan zirveyi gören altcoin, yazım sırasında ATH’sine yakın bir seviyede, 107.40 dolardan işlem görüyor.

Ethereum gibi Avalanche blok zinciri, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler), finansal platformlar ve özel blok zincirler oluşturmasına olanak tanıyan bir platformdur.

Bu haftanın başlarında, Avalanche üzerine kurulu bir borç verme ve ödünç alma protokolü olan BENQI’nin (QI) yerel tokeni de kripto borsası Binance tarafından sürpriz bir listelemenin ardından yüzde 60 artarak sadece 0.17 dolardan 0.26 dolara kadar yükselmişti. Yazım sırasında, QI kazanımlarını kaybetti ve 0.17 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.crv

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın