Ocak 31, 2022

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini: DOT, Yükseliş Öncesi Konsolide Oluyor Olabilir!

Polkadot (DOT) fiyatı 22 Ocak tarihinden itibaren çok önemli bir destek seviyesine yakın işlem görüyor. Fiyattaki konsolidasyon, DOT için yeni bir yükselişi tetiklemek için kritik öneme sahip gibi görünüyor. Bu nedenle, yatırımcıların bu potansiyel yükselişten yararlanmak için iyi bir strateji ile yatırım yapması oldukça kritik.

Polkadot (DOT) fiyatı 16 Ocak ile 24 Ocak tarihleri arasında %44 gibi çok sert bir düşüş yaşadı ve bu düşüş, 16.89 dolarlık destek seviyesinin yeniden testiyle sonuçlandı. O zamandan beri, DOT bu desteği defalarca gösterdi ve şu anda bu kritik desteği üzerinde konsolide olmaya devam ediyor.

İlginç bir şekilde, Polkadot fiyatı da mevcut pozisyonunun hemen altında bulunan ve istikrarlı bir temele işaret eden haftalık 15.05 dolar destek seviyesine sahip. Bu nedenle, alıcıların yeniden canlanması, DOT için bir yükseliş trendi başlatabilir.

İbreleri boğaların lehine çevirmek için 24.18 dolarlık dirence kadar mevcut olan çok az bir direnç var. Bu gelişme, Polkadot fiyatının %42’lik bir artış yaşayabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, bazı durumlarda, yükseliş trendi 50 günlük Basit Hareketli Ortalamayı 24,86 dolarda yeniden test ederek toplam kazancı %46’ya getirebilir.

Yatırımcılar, yeniden testte 16.89 dolar veya 15.05 dolardan long bir pozisyon açabilir ve 24.18 dolardan veya 50-günlük SMA’yı 24.86 dolarda kar edebilirler.

Polkadot fiyatı için işler iyimser görünse de, boğaların sonundan itibaren 15.05 dolar civarında bir araya gelmemesi sorunlu olabilir. Bu bariyerin kırılması, talep bölgesinin 10,37 dolardan 12,93 dolara kadar yeniden test edilmesine yol açabilir.

Bu bariyerin altına yakın bir günlük mum çubuğu, yükseliş tezini geçersiz kılarak daha düşük bir dip oluşturacaktır. Bu durum, DOT fiyatının 7 dolara kadar düşmesine neden olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.