Piyasalar Düşerken Bu Beş Altcoin Patlamaya Hazır!

0
Piyasalar Düşerken Bu Beş Altcoin Patlamaya Hazır!

Piyasalardaki mevcut düşüşün kökleri Terra ekosisteminin çöküşünden, FED’in artan enflasyonla mücadelesine kadar geniş bir alana yayılmış. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere altcoin’lerin büyük kısmı bu gelişmelerden zarar gördü.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, Kayıplar geniş çapta etkili olsa da, düşüşün artış gösterdiği geçtiğimiz hafta boyunca göreceli büyümeyi sürdüren altcoinler de bulunuyordu. Bu yazımızda, STEPN (GMT), Synthetic (SNX), Solana (SOL), Chainlink (LINK) ve Choise.com (CHO) incelenecek ve bu altcoin’lerin yükseliş potansiyeli tartışılacaktır.

Rehber İçeriği

MetaFi Token Choise.com (CHO)

Haber hazırlanırken, Choise.com projesinin MetaFi token’ı CHO, son 24 saatte %148 ve son 7 günde %180’den fazla arttı. Choise.com, CeFi ve DeFi hizmetlerini birleştiren bir MetaFi platformudur.

Choise.com protokolü, DeFi tekliflerini hem perakende hem de kurumsal yatırımcılar için daha basit ve daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor. CHO, onu değerli bir varlık haline getirecek kadar potansiyel sergiliyor ve devam eden benimsenme, 1,24 dolarlık seviyede yer alan en yüksek fiyatın üzerinde yeni bir dönüm noktasına ulaşmasıyla sonuçlanabilir.

Web3 Yaşam Tarzı Uygulaması STEPN (GMT)

STEPN, Solana blok zincirinde yer alan GameFi öğelerine sahip, kendine özgü bir “Web3 yaşam tarzı uygulaması” olarak ön plana çıkıyor. Bir fitness platformu olarak, sağlıklı yaşamı oyunlaştırma iddiasında olan uygulama, bu çalışmasını, ‘Kazanmak için Oyna’ unsurlarıyla birleştiren ‘Kazanmak için Hareket’ ile birleştirmiştir.

STEPN zaman zaman gündemden düşse de ilerleyen zamanlarda daha fazla popülerlik kazanabilir ve bu popülerliğini avantaja dönüştürebilir.

DeFı Protokolü Synthetix (SNX)

Synthetix, çok çeşitli kripto ve kripto dışı varlıklara zincir üzerinde iletişim kurmayı sağlayan merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Protokol, kullanıcıların ilgili varlıkları tutmadan birçok farklı varlıkla işlem yapmalarına yardımcı oluyor.

SNX, bu haberin hazırlandığı zaman son 24 saat içinde %8,02 arttı ve 3,36 dolarlık bir fiyattan işlem görüyordu. Geçtiğimiz haftanın en büyük kazançlarından biri, 90 günlük en yüksek 8.11 dolarlık seviyeye ulaşmak için %69.82 arttı. Synthetix bu yükseliş momentumuna devam ederse, fiyatı önümüzdeki birkaç hafta içinde 6 dolara ulaşabilir.

Katman-1 Protokolü Solana (SOL)

Solana, Ethereum’la rekabet etmek isteyen işlevsel blok zincir ağlarından biri olarak sık sık gündeme geliyor ve birçok DeFı, NFT ve metaverse protokolüne ev sahipliği yapıyor.

Büyüyen ekosistemi ile birlikte SOL tokenlerine olan talep artmaya devam etti ve protokolün onu aşağı çekmek isteyen güçlere karşı tutumunu korumasına yardımcı oldu. Solana geçen hafta %27,35 arttı.

Oracle Protokolü Chainlink (LINK)

Chainlink, DApp geliştirme ve işlevselliği için gerekli olabilecek verileri bulmak amacıyla blok zincir protokollerini birbirine bağlayan dijital para ekosisteminde yer alan ilk oracle protokolü olarak ön plana çıkıyor.

LINK şu an 6,68 fiyattan işlem görüyor ve en yüksek seviyesi olan 52,88 dolardan çok uzak. buna karşın bu haftanın en iyi performans gösteren altcoinlerinden birisi. LINK, yaz ayları bittiğinde 12 dolarlık seviyeye ulaşmayı hedefliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın