Kasım 17, 2023

O Meme Coin’de İşlem Hacmi Zirve Yaptı: Gözler O Ralli Seviyesinde!

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere kripto paralar devam eden ralli sırasında yeni direnç seviyelerini zorlamaya devam ediyor. Buna karşın Dogecoin (DOGE) önceki günlerde dikkat çekici ve neredeyse kesintisiz bir yükselişiyle önplana çıktı. Son günlerde, DOGE’unn on-chain işlemlerinde kayda değer bir büyüme yaşandı ve işlem hacmi 3 ayın en yüksek seviyesi olan 665 milyon dolara yükseldi.

Santiment tarafından yayınlanan verilere göre yatırımcılar fiyatların yükseleceğine dair tahmin yaptıkça kayda değer miktarda Dogecoin long işlemi açılmaya devam ediyor.

dogecoin fiyat grafiği

Santiment ayrıca, DOGE’un Binance‘teki fonlama oranının artmasıyla ve on-chain işlemlerinin yükselmesiyle patlama potansiyelini arttırdığını belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dogecoin, son 24 saatlik dönemde %10,22’lik bir artışla 0,09$ seviyesinden işlem görüyor. 7 günlük dönemde %17,40’lık bir artış kaydeden DOGE, önceki 30 günlük dönemde %47,11’lik etkileyici bir değer kazancı elde etti. Bu değer artışı, önceki 30 gün içinde 20 yeşil gün geçirdiği ve aynı anda 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem gördüğü aynı dönemdeki sağlam göstergelerden geliyor.

Bir yıllık zaman aralığında ise en iyi 100 kripto varlığının %59’undan daha iyi performans gösterdi ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala %88 daha düşük fiyattan işlem görüyor. Bunlara rağmen, mevcut trend 0,10 dolarlık dönüm noktasına ulaşma konusunda umut verici sinyaller veriyor ki bu da neredeyse bir yıldır yaşamadığı değere geri dönüş anlamına geliyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.