Narkasa.com İkinci Bir Kampanya İle Kullanıcılarına 500’er HOT Dağıttı!

Geçtiğimiz günlerde Türk Lirası yatırma işlemi yapmış tüm kullanıcılarına 2000’er HOT hediye eden kripto para borsası Narkasa.com, bu kampanyadan yararlanamayan ve Türk Lirası yatırmış kullanıcılarına da 500’er HOT hediye ettiğini duyurdu.

Türk kripto para borsaları arasında siber güvenliği ile öne çıkan Narkasa.com, sektörde aktif rol alarak her zaman kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli hizmet sunma hedefi ile ilerleyen başarılı bir platform olarak Türk kripto para borsaları arasına ismini yazdırmaktadır. Geçtiğimiz hafta Türk Lirası yatıran kullanıcılarına 2000’er HOT dağıtma kampanyasının yoğun ilgi görmesi ile birlikte yararlanamayanlar için bir kampanya daha hazırlayan platform, Türk Lirası yatırmış ve önceki kampanyadan yararlanamamış kullanıcılarına 500’er HOT hediye etti.  Her zaman kullanıcı memnuniyetini en önde tutma hedefinde olduğunu belirten Narkasa, bu yoğun ilgi karşısında 500’er HOT kampanyasıyla kullanıcılarını bir kez daha sevindirdi.

Geçtiğimiz günlerde platformlarında UNI, 1INCH ve HOT listeleyen Narkasa, kripto para listeleme işlemlerine devam edeceğini duyurdu. Ocak 2021 tarihinden bu yana Türk kullanıcılarına hizmet veren platform, Türkiye pazarında varlığını göstermesi itibariyle kolay ve güvenli ara yüzüyle kullanıcılarından tam puan alıyor. İyi hizmet anlayışının yanında etkili kampanyalarıyla da kullanıcılarının memnuniyetini kazanan Narkasa, kripto para platformları arasında öncü bir isim olma yolunda hızla ilerleyip gelecek zamanlarda sürprizlerine devam edeceğini belirtti.

Detaylı bilgi ve fırsatları kaçırmamak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.