Şubat 14, 2022

Milyarder Yatırımcı Mark Cuban En Büyük İki Altcoin Yatırımını Açıkladı!

Milyarder girişimci ve NBA takımı Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, ilk viral kripto uygulamasının ortaya çıkmasını beklerken iki popüler altcoine yoğun bir şekilde yatırım yaptığını söylüyor.

Cuban, Crypto Banter ile gerçekleştirdiği yakın tarihli bir röportajda, güçlü kullanım durumları nedeniyle Ethereum (ETH) ve Polygon‘da (MATIC) oldukça büyük yatırımları olduğunu söyledi.

“Bitcoin harika bir tasarruf aracı, ancak kullanılabilirliği ve faydayı oldukça büyük yatırıma sahip olduğum Ethereum ve Polygonda görebilirsiniz.

Bu tür yerlerede giderek daha fazla uygulamanın ortaya çıkmaya başladığını görebilirsiniz. Gas ücretleri açısından da ETH 2.0 ile nelerin değişeceğinizi göreceğiz ve bence Polygon harika bir iş çıkardı ve uzayda aynı şeyi yapmaya çalışan başka blok zincirleri bulunuyor.”

En büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum, önde gelen akıllı sözleşme platformudur. Polygon (MATIC) ise, Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) geniş çapta benimsenmesini sağlamak için tasarlanmış bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür.

Milyarder ayrıca, ana akım tüketiciler arasında büyük bir hit olacak ilk kripto tabanlı uygulama konusunda tetikte olduğunu da söylüyor.

“Bütün blok zincirleri bir tür ölüm kalım savaşında, hepsi kullanıcıları ve uygulamaları bünyelerine çekmeye çalışıyor. Bence Miami’de sokakta yürüyen rastgele bir kişinin ‘Oh evet, ben de bunu kullanıyorum’ diyebileceği uygulamayı kim piyasaya çıkarırsa, tıpkı Instagram gibi kazanacak.

İlk başta kimse Instagram’ın ne olduğunu bilmiyordu ancak sonra herkes anladı. Hızla viral oldu. Henüz ilk viral ana kripto tabanlı uygulamayı bulamadık. Ancak bulacağız. Benim yatırım açısından aradığım şey bu.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.