Metaverse Token Fiyatı Patladı! – Yükseliş Sürebilir

Metaverse platformunun Coinbase Wallet ile entegre olduğu ve Polygon LAND dağıtımını etkinleştirdiği haberlerinin ardından Sandbox (SAND) fiyatı %20 arttı. Artan işlem hacmi ve artan cüzdan sayısı gibi etkilerin de oldukça olumlu izlemesiyle fiyat 1,15 dolar civarında yer alıyor.

Sandbox (SAND) Fiyatı Yükseliyor

Sandbox fiyatı son 24 saatte yaklaşık %20 artış göstererek sırasıyla 1,17 dolar ve 0,95 dolarlık en yüksek ve en düşük seviyelerine ulaştı. SAND, son yedi gün içinde yatırımcılar arasında ilginin arttığını gösterecek şekilde ortalama %6 arttı. Bir sonraki kritik direnç 1,30 dolarda yer alıyor, eğer fiyat 1,30 doların üzerinde kalırsa yükseliş eğilimi artabilir.

Ancak kritik direnç seviyesinin üzerine çıkılamazsa, Sandbox fiyatı önümüzdeki hafta 1,13-1,20 dolar aralığında hareket edebilir.

Sandbox

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, haber yazılırken; SAND, yükselen bir kanalda yukarı doğru hareket eden 50 günlük EMA’nın üzerinde işlem görüyordu. Ayrıca, 12 günlük EMA, yükseliş geçişini gösteren 50 günlük EMA’yı geçiyordu. İşlem hacmi son 24 saatte %70’in üzerinde son derece arttı. RSI aşırı satım bölgesinin yakınlarından, şu anda 52 seviyelerine doğru yükselti. Bu seviye ise “nötr” olarak kabul edilen seviyeye (50) çok yakın.

Yükseliş, alıcıların başka bir itme girişiminde bulunduğunu göstererek 1,11 dolar direncini tersine çevirdi. SAND alıcıları 1,11 dolar seviyesinin üzerinde bir mum kapanışı verirse, yükseliş momentumu Sandbox’ı %33 daha yüksek 1,52 dolar seviyesine doğru yükseltebilir.

Fiyat Rallisini Etkileyecek Etmenler

Sandbox projesi, son 7 gün içinde OpenSea‘de en çok işlem gören Polygon NFT koleksiyonu oldu. Bu hafta The Sandbox, Coinbase Wallet ile entegrasyon ve Polygon’da LAND dağıtımı olmak üzere iki büyük duyuru bildirdi.

Özel Polygon köprüsü, kullanıcıların SAND ve LAND’i Ethereum’dan Polygon’a taşımasına izin verecek şekilde geliştirildi. LAND ve SAND’in arzı, değeri ve faydası aynı kalırken blok zincirinde daha hızlı işlem hızı, daha az gaz ücreti ve daha yeşil etkileşimler sunar. Ayrıca kullanıcılar ASSET ve EXPERIENCE token’larını Polygon ağındaki akıllı sözleşmelerine de aktarabilecekler.

Sandbox ayrıca Coinbase Cüzdanını Sandbox ekosistemine entegre etti. Firma, Coinbase Cüzdan desteğinin daha fazla kullanıcıyı The Sandbox metaverse’üne ve oyun platformuna getireceğine inanıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.