Meme Coin’den Yüzde 200’lük Canavar Ralli Geldi: Yeni ATH!

  • Piyasadaki düşüş eğilimine rağmen göz kamaştırıcı bir fiyat artışı yaşayan meme kripto para birimi, dev rallisi ile dikkatleri üzerine çekti.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, Dogechain’in yerel token’ı olan Dogechain (DC) fiyatı son 24 saat içinde yüzde 220’den fazla artarak bugün erken saatlerde astronomik bir yükseliş yaşadı.

Kazançlarının bir kısmını kaybetmeden önce Dogecoin (DOGE) katman 2 çözümü Dogechain, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,002694 dolar seviyesine kadar ulaştı.

Dogechain

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu büyük fiyat artışı, en popüler kripto para ticaret platformlarından biri olan KuCoin’in token’ın platformunda listelendiğini açıklamasının ardından geldi. Borsanın kullanıcıları, 27 Ağustos’tan itibaren DC/USDT çifti ile trading yapmaya başlayabilecekler. Bununla da kalmayan DC token, bugün erken saatlerde MEXC Global tarafından da listelendi.

Dogechain (DC) nedir?

Dogechain’in, Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelerle tam uyumluluk sağlayarak, Dogecoin kullanıcılarına non-fungible token ve çeşitli merkezi olmayan finans uygulamaları getirerek, en büyük meme coin için bir Katman-2 çözümü olarak hizmet etmesi bekleniyor.

Polygon Edge tabanlı protokol ayrıca kendini, orijinal zincire daha ucuz ve daha hızlı bir alternatif olarak tanımlıyor. Dogechain ağındaki ücretleri ödemek için dünyanın en büyük meme coin’i olan Dogecoin kullanılıryor.

DefiLlama tarafından sağlanan verilere göre, KibbleSwap (KIB) ve Fruits of Ryoshi (NONI) son 24 saat içinde en büyük büyüme göstermesi ile birlikte Dogechain tabanlı projelerde kilitli 16.67 milyon dolar bulunuyor.

Dogechain ekibinin, bu yıl içinde Dogecoin sahipleri için kendi yerel token’ında bir airdrop yapması bekleniyor. Konuyla ilgili çok ayrıntı bulunmasa da proje web sitesine göre ekip “milyonlarca” token vermeyi planlıyor.

Dogechain’in devasa fiyat artışı, perakende yatırımcıların hala umutsuzca bir anda büyük bir mucize göstermesi beklenen köpek kripto para birimleri için avlandığını gösteriyor. Dogecoin ve Shiba Inu geçen yıl devasa getiriler yayınladıktan sonra, birçok taklit ekip köpek coin çılgınlığından yararlanmaya çalıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.