Meme Coin’de Yakımlar Durmak Bilmiyor: 1,35 Milyarlık Yakım Daha Geldi!

Shiba Inu Topluluğu üst üste ikinci gün 1 milyardan fazla SHIB ‘den kurtulmayı başardı.

Shibburn.com verileri, Shiba Inu Topluluğunun son 24 saat içinde 1.350.604.128 (1,35 milyar) gibi şaşırtıcı bir rakamı bir buçuk ayrı işlemle dolaşımdan kalıcı olarak kaldırdığını ortaya koyuyor.

İlginç bir şekilde, bu yanıklar “MARSWAP” etiketli tek bir cüzdandan geldi.

Yakıcı çılgınlık yaklaşık 13 saat önce, ShibaSwap DEX’te yeni bir token olan MARSWAP’ın (MSWAP) piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelecek şekilde başladı. MSWAP, devasa SHIB arzını azaltmak için tüm alım satım işlemlerine %1 vergi uyguladı.

MSWAP, çok beklenen Shibarium Network’te başlatılacak bir ticaret platformu olan MARSWAP DEX’in yerel token’ıdır.

Bu gelişme, meme coin topluluğunun günlük 1 milyardan fazla SHIB token’ını yakma anıtsal görevini tamamladığı art arda ikinci güne işaret ediyor. Shiba Inu Topluluğu 23 Mayıs’ta üç ayrı işlemle 1.240.951.903 (1,24 Trilyon) SHIB’den kurtulmayı başardı. Blaze Token tek bir işlemde 1.238.951.893 (1,23 Trilyon) SHIB ile rekor kırdı.

Kullanıcılar Shiba Inu ekibinin Blaze ve MARSWAP ile hiçbir ilgisi olmadığını unutmamalıdır. Bu projeler yeni doğmuştur ve topluluğu çekmek için milyarlarca SHIB yakmaktadır. SHIB topluluğu uyanık kalmalı ve bu yeni projelerle uğraşırken kapsamlı bir araştırma yapmalıdır.

Diğer gelişmelerde, 19. en büyük SHIB Balinası üç ayrı işlemle portföyüne 1.073.251 dolar (1,07 milyon dolar) değerinde 121.271.415.827 (121,27 milyar dolar) SHIB ekledi. Haber yazıldığı sırada Shiba Inu, 24 saatlik 125.993.173 dolar (125,99 milyon dolar) hacimle son bir günde %2,05 düşüşle 0,000008642 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.