Meme Coin’de Yakım Çılgınlığı: Milyarlarca Yakıldı!

Shibburn‘ün Twitter tanıtım sayfasında yer alan bir paylaşıma göre Temmuz ayında gerçekleştirilen 505 işlem sonucunda 4,762,745,494 Shiba Inu token’ı yakıldı. Yapılan bu işlemler ile yakılan SHIB oranı meme coin topluluğunu heyecanlandırdı.

Shibburn takipçisi, son bir saat içinde tek bir işlemde ölü cüzdanlara beklenmedik bir şekilde 6.645.872 SHIB gönderildiğini tespit etti. Ayrıca, Shiba Inu yakımlarını takip eden farklı platformlar tarafından tek bir işletme yakılan 1.360.730 SHIB token’ı daha rapor edildi.

Öte yandan son 24 saatte 216,487,143 SHIB token‘ı yakıldığı da tespit edildi. Bu yakımların 32 farklı işlemde gerçekleştirildiği de açıklandı.

Shiba Inu Trendi Yükselişte

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, ünlü meme coin SHIB’in resmi Twitter hesabında beklentileri artıran gizemli bir video tweet’i paylaştı. Bu görüntüler ise geçen hafta yayınlanan, bunun yerine bir oyun konsolu görüntüsü olanın devamı olarak paylaşıldı.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, video tanıtım ile “CCG get in position” başlıklı bir Playside görüntüsü yayınlayarak sürprizin ne olabileceğine dair bir ipucu verdi

WhaleStats’e göre, Shiba Inu, 1.216.000’den fazla sahip sayısına ulaşarak, önemli aşamaları geçmeye devam ediyor. Verilerin yayınlandığı tarihte, WhaleStats verilerine göre SHIB sahiplerinin sayısı 1.216.316 idi.

En iyi 500 ETH balinası da şimdi 643.438.792 dolar değerinde SHIB “tutuyor”. WhaleStats tarafından ilk 100 Shiba Inu sahibinin analizi, son birikim sırasında ortalama SHIB bakiyesinde %30.36’lık bir artış olduğunu da ortaya koydu. Geçtiğimiz gün ortalama SHIB değeri de %28,73 arttı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.