Meme Coin’de On Milyonluk Yakım: Yakım Yapan Cüzdanlar Dikkat Çekti!

Shiba Inu topluluğu yakımlarına devam ederken, son 24 saatte tek bir cüzdan 14,62 milyonluk yakım yaptı. Toplam yakım miktarı ise 40,87 milyon SHIB olarak kaydedildi.

40,87 milyonluk yakım rakamsal olarak iyi gibi görünse de sonuç olarak yakım oranında sert bir düşüş yaşandı. Ancak Coinbase ile ilişkili cüzdan, günün en çok SHIB yakan cüzdanı olarak öne çıkıyor.

Shibburn.com verileri, Shiba Inu Topluluğunun son 24 saat içinde on iki ayrı işlemle toplam 40.877.932 SHIB yaktığını tespit etti.

Önceki gün verilerine göre yakım oranı 1.350.604.128 olarak kaydedildi. Bu da son 24 saatteki yakım oranının %97,30 düştüğü anlamına geliyor.

Shiba Inu Yakımlarında Sert Düşüş Yaşandı

Günün en büyük yakma işlemi Coinbase ile ilişkili “Coinbase 10” etiketli cüzdandan geldi. Cüzdan, yaklaşık 5 saat önce gerçekleştirilen tek bir işlemle yakım adresine tam 14.628.437 SHIB gönderdi.

Bu önemli yakma işlemi, son 7 gün içinde yakılan toplam SHIB token sayısını 2.688.277.511’e çıkardı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.