Aralık 5, 2022

37 Milyonluk Yakım Geldi: Meme Coin Yakım Oranı %353 Fırladı

Shiba Inu yakım oranı son 24 saatte %353 gibi etkileyici bir artış yaşadı. Shibburn web sitesine göre, son 24 saatte 37.957.807 SHIB yakıldı ve bu, yalnızca 8.375.655 meme coin yakımın gerçekleştiği önceki günün neredeyse beş katı.

Milyonluk yakım geldi ve fiyat hareketlendi.

Geçen hafta sadece 126 milyon meme coin dolaşımdan kaldırıldı ve bu oldukça yetersiz bir miktarı temsil ediyor. Hafta başında yakılan bu 37 milyondan fazla SHIB, bu hafta iyi bir yakım miktarı görülebileceğinin sinyallerini verdi. ,

Bunların yanında basın zamanında SHIB, son 24 saatte %5.51 artışla 0.00000985 dolar seviyesinde işlem görüyor. Meme coin ayrıca, son 24 saatte %65’lik artışla 190 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahip.

SHIB fiyat hareketi

Popüler meme coin 22 Kasım’da 0.0000081 dolar seviyelerinde işlem görüyordu. Bu seviyelerden toparlanmasının ardından, bir miktar konsolide oldu. 4 Aralık’ta olumlu bir kapanışın ardından SHIB, günlük MA 50’de yer alan 0.00001009 dolarlık direnci aşmaya çalıştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu’nun bu girişimi, hafif bir geri çekilme meydana gelmeden önce meme coin’i 0.00001016 dolarlık gün içi zirveler getirdi. SHIB daha sonra, şu anda işlem gördüğü 0.000009 dolar aralığına geri döndü.

0.000010 dolar seviyesinin üzerinde kesin bir kırılma, SHIB’in fiyatındaki fazladan bir sıfırı silecek ve aynı şekilde yukarı yönlü hareketin devam etmesi için de gerekli olacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.