Lider Kripto Para Borsası Binance, Türkiye İçin Hazırlıklara Başladı!

0
366

Dünyanın en bilinen ve ticari hacim açısından en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, etkinlik alanını genişletmeye devam ediyor.

Ülkemizde kripto para yaygınlığı artış göstermekte ve buna paralel olarak en çok tercih edilen platformlardan biri de Binance borsası, Türkiye için çalışmalara başlamış durumda.

Geçtiğimiz günlerde Binance CEO’su Changpeng Zhao, Türkiye hakkında değerlendirmelerini paylaşmıştı ve Türkiye’nin dünyada kripto para sektörü açısından en hızlı büyüyen ülkelerden biri olduğunu dile getirmişti. Zhao düşüncelerini şu şekilde dile getirmişti:

“Bizim hedefimiz Türk topluluğunun taleplerini de göz önüne alarak onlar için en iyi olacak hizmeti sunmak. Türk topluluğuna yakında yeni hizmetler vermek ve bunları geliştirmek için çalışıyoruz. Türkiye içerisindeki kripto para topluluğu blockchain teknolojisini üst düzeyde anlama kapasitesine sahip. Burada yüksek bir heves ve ilgi de görüyoruz. Binance artık bir itibari para – kripto para borsası ve yerel ortağımız Papara ile Türk Lirası entegrasyonunu başlattık.”

Şimdi ise Binance borsasının Türkiye pazarı için önemli bir hazırlık içinde olduğu bilgisini edindik. Binance, İstanbul’da ciddi bir ekip için çalışmalara başladı. Borsanın LinkedIn sayfasındaki ilanlara göre, 2 Finans Müdürü, 1 Pazarlama Müdürü, 1 Uyum Sorumlusu ve 1 Halkla İlişkiler Müdürü aranıyor. Bu hazırlık açıkça gösteriyor ki Binance, borsanın Türkiye ayağı için büyük bir uğraş içerisinde. Konuyla ilgili gelişmeler arttıkça, detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın