Aralık 5, 2019

Lider Kripto Para Borsası Binance, Türkiye İçin Hazırlıklara Başladı!

Dünyanın en bilinen ve ticari hacim açısından en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, etkinlik alanını genişletmeye devam ediyor.

Ülkemizde kripto para yaygınlığı artış göstermekte ve buna paralel olarak en çok tercih edilen platformlardan biri de Binance borsası, Türkiye için çalışmalara başlamış durumda.

Geçtiğimiz günlerde Binance CEO’su Changpeng Zhao, Türkiye hakkında değerlendirmelerini paylaşmıştı ve Türkiye’nin dünyada kripto para sektörü açısından en hızlı büyüyen ülkelerden biri olduğunu dile getirmişti. Zhao düşüncelerini şu şekilde dile getirmişti:

“Bizim hedefimiz Türk topluluğunun taleplerini de göz önüne alarak onlar için en iyi olacak hizmeti sunmak. Türk topluluğuna yakında yeni hizmetler vermek ve bunları geliştirmek için çalışıyoruz. Türkiye içerisindeki kripto para topluluğu blockchain teknolojisini üst düzeyde anlama kapasitesine sahip. Burada yüksek bir heves ve ilgi de görüyoruz. Binance artık bir itibari para – kripto para borsası ve yerel ortağımız Papara ile Türk Lirası entegrasyonunu başlattık.”

Şimdi ise Binance borsasının Türkiye pazarı için önemli bir hazırlık içinde olduğu bilgisini edindik. Binance, İstanbul’da ciddi bir ekip için çalışmalara başladı. Borsanın LinkedIn sayfasındaki ilanlara göre, 2 Finans Müdürü, 1 Pazarlama Müdürü, 1 Uyum Sorumlusu ve 1 Halkla İlişkiler Müdürü aranıyor. Bu hazırlık açıkça gösteriyor ki Binance, borsanın Türkiye ayağı için büyük bir uğraş içerisinde. Konuyla ilgili gelişmeler arttıkça, detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.