Libra Bitcoin’i 3 Yıl İleriye Taşıdı

0

Bitwise: Facebook’un Libra’sı Bitcoin’i ve Kripto’yu Üç Yıl İleriye Taşıdı

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para birimi endeks fon sağlayıcısı Bitwise 1 Ağustos’ta web sitesinde yayınlanan yatırımcılara yazdığı bir paylaşımda , Facebook’un sabit coin’inin, Bitcoin’in (BTC) ilerlemesini üç yıl hızlandırdığını açıkladı.

Libra Bitcoin’e Dikkat Çekti

Paylaşımda, Bitwise’ın küresel araştırma başkanı Matt Hougan, şirket adına şunları söyledi:

“Facebook’un Libra’sı ve Kongresi sayesinde, kripto’nun geleceğine doğru iki veye üç yılı hızlıca ileri sardık, tüm konuşmaları, tartışmaları ve müzakereleri günümüze doğru hızlandırdık.”

Firma, Libra’nın gelişimi ve Kongre ile ilgili kripto oturumlarının bir sonucu olarak, “insanlar artık kripto para birimini göz ardı edemeyeceğini fark ediyor” dedi. Yine de Bitwise, kriptoya gösterilen tüm dikkatin pozitif olmadığını ve düzenleyicilerin olabileceğini itiraf ediyor. Kriptoya odaklanmanın gelecekte olumsuz etkileri olabilir.

Şirket ayrıca, hükümetin, şimdi kriptoya dikkat çektiğinden, ICO ve düzenlemesiz borsalar gibi kripto para birimi endüstrisinin daha gölgeli kısımları üzerinde düzenleme yapmasını beklediğini belirtti. Bitwise açıklık getirdi:

“Ancak bu inceleme ve dikkat bile kripto uzun vadede iyi olacak. Yatırımcılara, düzenleyicilerin dahil olduğu güvencesini verecek ve kriptonun olgun versiyonunun geliştirilebileceği ilkeleri netleştirecektir. ”

Facebookun Libra’sının asla serbest bırakılmayacağı konusunda tartışmalar sürüyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın