Küresel Endişeler Ripple Fiyatı için Bir Fırsat Sunabilir!

0
Küresel Endişeler Ripple Fiyatı için Bir Fırsat Sunabilir!
  • Ripple fiyatı olağan modeline geri döndü ve elde ettiği kazançları tamamen sildi.
  • Ham petrol fiyatının 100 doların altına düşmesiyle birlikte küresel piyasalarda ortaya çıkan baskı XRP fiyatını da etkilemiş gibi görünüyor.
  • Ham petrol fiyatının 100 doların altına düşmesi piyasalarda bir ‘durgunluk’ olarak yorumlandığı için kripto para piyasalarından nakit çıkışı görülebilir.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, Ripple (XRP) fiyatı, piyasa duyarlılığının daha fazla durgunluk riskini hissetmeye başladığından dolayı, 2022’deki en düşük seviyelerine geri dönecek gibi görünüyor. Petrol fiyatı, azalan talep nedeniyle çöktü ve 100 doların altına düşmenin eşiğinde. Durgunluk korkusuna ek olarak, yüksek enflasyon artık hanehalklarının harcanabilir gelirini etkilemeye başlayacak ve bu trader’lar için acımasız bir ortam oluşturabilir. Sonuç olarak, kripto para birimlerine yapılan yatırımlarda bir düşüş ortaya çıkabilir.

Ripple Fiyatı %15 Düşebilir

Salı günkü yardım rallisinin bu sabah ASIA PAC oturumunda yavaşlamasının ardından bir düşüş görüldü. Duyarlılıktaki ani değişiklik, petrol fiyatının düşmesi ve bu gece 100 doların altına düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalması sonrasında ortaya çıktı. Stokların artması, talebin düşmeye başladığının bir başka kanıtı olarak algılanabilir ve daha önce korkulduğu gibi 2023 yerine yaz boyunca zaten korkulan bir durgunluğun başlangıcını işaret edebilir.

XRP fiyatı şimdiden Salı gününün en düşük seviyesinin altına, 0,3190 dolara yakın bir seviyeye doğru kırıldı. Bu arada, 0,3043 dolarlık temel seviye bir mıknatıs gibi çalışacak ve fiyat hareketini yavaşlatarak düşürecek. Dolar beklenildiği bir ivmeyle güçlenmediği için, şimdilik daha fazla düşüş, yine 18 Haziran’da tutulan aylık S1 pivot destek seviyesi 0.2830 dolar ile sınırlandırılmış gibi görünüyor.

Ripple

Piyasalar geri planda olsa da, AB ve ASIA PAC seansları %4 veya %5’in üzerinde bir kayıp göstermedi ve geçen hafta ve önceki hafta görülenlere hiç benzemiyor. Bu, piyasaların bir durgunluğun halihazırda fiyatlandırıldığı noktaya yaklaştığının bir işareti olabilir. Bir durgunluk, tüm senaryoların en kötüsü olduğundan, herhangi bir başka senaryo potansiyel yukarı yönlü anlamına gelebilir ve XRP fiyatının hızla 0,3710, hatta 0,4428 doları işaret ettiğini görebilir. Bu senaryoda fiyat 55 günlük basit hareketli ortalamayı test ederek %31 yükseliş kaydedebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın