Kripto Para Borsası Paribu ve Visa’dan Ortaklık

Ödeme teknolojilerinde dünyanın önde gelen şirketlerinden olan Visa ile ortak çalışma yürütecek olan Paribu, kripto paraları gündelik hayata uyarlamak istiyor.

Alınan bilgilere göre, 19 Aralık Perşembe günü Paribu CEO’su Yasin Oral ile Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel’in katılacağı bir basın toplantısıyla ortaklık duyurulacak.

Paribu, son zamanlarda Türkiye’nin en çok işlem hacmine sahip kripto para borsalarından birisi ve Visa’yla yaptığı bu büyük ortaklıkla, önemli bir yeniliği beraberinde getirmesi bekleniyor.

Bilindiği üzere, Amerikanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase, yakın bir zaman önce Visa ile anlaşmıştı. Ödem teknolojilerinde önemli bir yenilik olan kripto para ile ödeme yapabileceğiniz bir debit kartı gündelik hayata taşıdılar. Türk borsa Paribu’nun da böyle bir yeniliği hayata geçirmesi bekleniyor

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.