Kripto Para Borsası KuCoin, “Büyük İndirim” İle Bitcoin Satacak!

Kripto para borsası KuCoin, ikinci yılını büyük bir satış ile kutlayacağını duyurdu.

KuCoin, ikinci yılını Bitcoin‘i büyük bir indirimle satarak kutlayacak.

Borsa tarafından yapılan resmi açıklamada, 16 Eylül 2019 TSİ 17:00’de de gerçekleştirilecek ve toplamda 1.5 milyon dolarlık BTC satışı olacağı belirtildi.

Bu büyük satışa katılabilmek için kullanıcıların kimlik doğrulamas yapılmış KuCoin hesabı olması ve hesapta en az 50 KuCoin Shares (KCS) bulundurmaları şartı bulunuyor. Her bir kişi en fazla 750 dolarlık bir alım yapabilecek. Bu Bitcoin’ler sadece KCS ile daha sonra bağlantısı paylaşılacak özel bir “flaş-satış” sayfası üzerinden alınabilecek.

KuCoin, “büyük indirim” olarak dile getirdiği indirim oranının 13 Eylül’de duyurulacağını belirtti.

Resmi açıklama gitmek için tıklayın.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.