Justin Sun’ın Proje Duyurusuna Saatler Kala, Tron Yükselişe Geçti

0

Justin Sun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Temmuz 2020’nin ilk haftasında TRON 4.0’ın piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Beklenen TRON 4.0’ın lansman tarihi nihayet Justin Sun tarafından 7 Temmuz olarak duyuruldu. Öngörülen yükseltmenin temel özelliklerini açıklayan ayrıntılı bir açık mektup da yayınlandı. Justin Sun, dört ana özelliği içeren Mainnet yükseltmesinin detaylarını verdi. Ana ağı 25 Haziran 2018’de faaliyete geçen TRON, o tarihten beri üç önemli günceleme geçiren platform, dördüncüsünü ise bir ay sonra uygulayacak.

Söz konusu açıklamada TRON 4.0’ın piyasaya sürülmesinin Blockchain tarihi için önemli bir dönüm noktası olacağı belirtildi.

Bunun yanında 30 Mayıs tarihinde Justin Sun, twitter üzerinden “8 Haziran’da önemli bir projeyi duyuracağım” açıklamasında bulunmuştu. Tarih yaklaşırken Tron fiyatlarında kısmi bir artış yaşanıyor. Sun bu hareketi sebebiyle sürekli eleştiriliyor. Tron fiyatını bu şekilde manipüle ettiği düşünülüyor. Justin Sun devamlı olarak “duyuru” ve “duyurunun bile duyurusunu” yaptığı için kripto topluluğunun tepkisini topluyor. Yarın duyurulacak önemli projenin ne olduğu ve fiyatı nasıl ekileceği merak konusu. TRX yazının kaleme alındığı saat itibariyle %5.8’lik bir artışla 0,0178 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın