Justin Sun’dan Meraklandıran Paylaşım!

Kripto para piyasasının ünlü isimleri arasında olan Justin Sun, BitTorrent ile ilgili bir açıklama yaparak gizli bir projenin duyurusunu yaptı.

Kripto para sektörünün büyük platformlarından olan Tron son zamanlarda birbirinden farklı gelişmelere imza attı.

Gizli Proje Çalışmaları Başladı

Justin Sun bugün erken saatlerde bir gönderi paylaştı ve BitTorrent ile ilgili bir duyuruda bulundu. Bu duyuruda ekibin yeni bir proje üzerine çalışmalara başladığını söyledi fakat konu hakkında fazla detay vermekten kaçındı.

Tron’un kurucusu Justin Sun, sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu gönderide BitTorrent File System geliştiricilerinin gizli bir proje üzerine çalıştıklarını dile getirdi. Sun yapmış olduğu duyuruda; geliştiricilerle iletişime geçerek projenin açıklanmasını ve bu projenin detaylarının kullanıcılarla paylaşılmasını isteyeceğini söyledi. Sun paylaşımında projenin içerik paylaşımı konusunda adeta bir devrim niteliği taşıdığını duyurdu ve takipçilerini baya bir meraklandırdı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.