Japonya’nın Büyük Firması, Facebook’un Libra Projesine Katılmak İçin Başvurdu!

0

Japonya’nın en büyük finansal hizmet firmaları arasından olan ve Coincheck adında kripto para borsası olan Monex Group, Facebook’un geliştirdiği kripto para projesi Libra’ya katılmak için başvuruda bulundu.

Monex Group CEO’su Oki Matsumoto, firmalarının 2019 ikinci çeyrek döneminin finansal verilerinin açıklandığı toplantıda, Facebook’un Libra’sına katılma başvurusunda bulunduklarını dile getirdi.

Libra konsorsiyum içerisine katılabilmek için, şirketlerden 10 milyon dolara yakın paralar isteniyor. Bu konsorsiyum içerisinde, Uber, Visa, Mastercard ve eBay gibi büyük firmalarda bulunuyor. Matsumoto kendisi hakkında verdiği açıklamada “oldukça sıkı pazarlık eden birisiyim” dedi. Fakat Libra gibi bir projenin “büyük bir potansiyele sahip olduğunu” ve bu sebeple “pozitif düşünmek istediğini” belirtti.

CEO, yaptıkları başvurunun ilk olarak Ağustos ayının sonlarına doğru değerlendirileceğini ve şirketin o tarihten sonra Eylül ayına kadar bir sonuç ile karşılacağını bildirdi.

Kaynak: Coindesk

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın