Japonya Merkezli Kripto Para Borsası Zaif, FISCO’ya Geçti!

Japon kripto para borsası Zaif’in bağlı olduğu Tech Bureau, kripto para alım-satım işlerine son verdi ve iş haklarını FISCO’ya sattıklarını açıkladı.

Crypto Watch Japonya’nın raporuna göre Tech Bureau ile Kasım ayına kadar çalışıp FISCO ile devam edecek.

Borsanın yayınladığı açıklamada, Tech’de hesabı bulanan kullanıcıların 2 Eylül-30 Kasım arasında hesaplarını FISCO’ya geçirebilecekler.

Geçtiğimiz yıl büyük bir Hack saldırısıyla gündeme gelen borsa, 60 milyon $ kayıp vermişti. Şirketin bu denli büyük kaybı şirketin el değiştirmesinde büyük rol oynadığını söyleyebiliriz.

Birçok kullanıcısının borsa hakkındaki kaygılarını dile getirdiklerini gözlemleyen şirket, konu ile ilgili olarak bi açıklama daha yaptı ve Zaif’in işlemlere devam edeceği ve herhangi bir geri ödeme prosedürünün olmadığını açıkladı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.