Ana Sayfa Haberler İşte Bu Altcoin 2022’de Parabolik Olmasının Nedeni: Analist Açıkladı

İşte Bu Altcoin 2022’de Parabolik Olmasının Nedeni: Analist Açıkladı

0

Ünlü bir trader olan Lukas Moore, yakın zamanda yaptığı bir paylaşımda takipçileriyle Cardano’nun (ADA) 2022’de neden parabolik olacağını düşündüğünü paylaşıyor. Cardano’nun şimdiye kadarki yolculuğunu özetleyerek sözlerine başlan analist, içinde bulunduğumuz zaman aralığının yatırım yapmak için neden harika bir fırsat olduğunu söyleyerek sözlerine devam ediyor.

Başlangıç ​​olarak analist, Cardano’nun ekosisteminin 2022 için büyük bir potansiyele sahip olduğunu iddia ediyor. Bu nedenle, traderları avantajlı bir gelecek için hazırlanmaya teşvik ediyor ve önümüzdeki yıl için Cardano ekosisteminde kendini gösterecek bir dizi fırsatın altını çiziyor.

2021’de kripto dünyasına damga vuran dönüm noktalarını vurgulayan Moore, Solana’nın katman-2 projesi, meme coin’lerin yükselişi, metaverse sektörünün ortaya çıkışı gibi bu yıl yaşanan birçok yeni gelişmenin altını çizerken, bunlardan en önemlilerinden birinin Cardano’nun akıllı sözleşmeleri piyasaya sürmesi olduğunu söylüyor.

Cardano’ya Akıllı Sözleşmelerin Gelişi

Cardano için merakla, heyecanla beklenen, büyük bir fiyat artışına neden olan ve  ekosistemdeki kullanıcıların nihayet platformda daha fazlasını gerçekleştirebilmesine olanak tanıyan bu gelişmeye rağmen, ağın momentumu yatırımcıların beklediğinden çok daha yavaş hareket ediyor.

Beklentilerin karşılığını bulamamasının bir sonucu olarak, bazı projeler ve yatırımcılar, Solana ve diğer ekosistemlere geçiş yapıyor. Buna karşılık gerçek Cardano taraftarları ise yerlerinde oturup Cardano’nun nihayet patlamasını bekliyor.

Bu sabırlı bekleyişin Cardano’nun Cardano’nun daha akademik bir yaklaşım benimsemesinden kaynaklandığı düşünülüyor. Projeyi aceleye getirmemek ve yanlış adımlarla başa çıkmak için, proje belirlenen kilometre taşlarını karşılamak için yavaş ve istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Ekip şimdiye kadar belirlediği her kilometre taşını tutturdu ve bir kez bile bocalamadı, bu yüzden yatırımcılar platforma güveniyor.

“Sonuç olarak, son aşamaya geçiş yavaş olsa da, hala zamanında, güçlü ve güvenli devam ediyor. Topluluğun istikrarlı bir şekilde genişlediğinden ve platforma giderek daha fazla projenin eklendiğinden bahsetmiyorum bile.”

Alonzo ana ağının piyasaya sürülmesinden bu yana, akıllı sözleşmeler artık Cardano’da dağıtılabiliyor. Bu nedenle, teknik geliştirme becerisine sahip olanlar Cardano üzerinde projeler oluşturmaya başlıyor. Daha fazla ana ağ yükseltmesi ile bu süreç daha da basitleşecek ve daha fazla kullanıcı projelerini dağıtabilecek.

Kısa vadeli kazançlar için kripto para biriminde sayısız fırsatlar olduğuna ve Cardano’nun 2022’de boğa piyasasında olacağına inanan Lukas Moore, sonuç olarak bu bahsinde potansiyel kayıplarını oldukça azaltmayı planlıyor ve makaleyi, Cardano’nun küçük çaplı projelerinde risk alma planını belirterek bitiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın