Ocak 26, 2022

InvestAnswers’a Göre Büyük Yatırımcılar Bitcoin (BTC) İçin Bir Dip Yaratacak

InvestAnswers‘ın sunucusu, büyük bir yatırımcı kitlesinin, Bitcoin (BTC) için en düşük fiyat seviyesinin oluşturulmasına yardımcı olacağını düşünüyor.

InvestAnswers sunucusuna göre Bitcoin, 30.000 dolarlık seviye ile bir yerel dip oluşturacak. Bitcoin son yedi gün içerisinde %13.5’tan fazla değer kayderek 36.727 dolardan işlem görüyor.

“Hacim hafif ama dediğimiz gibi, bu alana en uzun süredir bakan binlerce yatırımcı, fon yöneticisi, hedge fonu vb. şeyler var. Ve onlar, Bitcoin’in sınırlı bir varlık olduğunu biliyorlar. Paralarını güvenli bir yere ‘park etmeleri’ gerekiyor. FIAT’ın tahip oluyor, altının hiçbir yere gidemiyor, borsa ise çok sallantıda…”

Analist, önemli satın alma gücüne sahip alıcıların indirimli fiyattan Bitcoin (BTC) satın almak için harekete geçtiğini vurguladı.

“Bugün gördüğümüz şey biraz ilginçti. Büyük hacim geldi, büyük alıcılar geldi. Ancak on-chain (zincir üstü) verilere ve cüzdan satın alımlarına bakarak da bunu anlamak mümkün, bu büyük yatırımcılar kişi başına 2-8 milyon dolar arasında Bitcoin satın alan insanlar. Hiçbiri perakende yatırımcılar değillerdi ancak ellerinden geleni yapıyorlar.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.