Haberler

Hongkonglu Milyarder Kripto Para Yatırımcısı Blockchain Tabanlı Bir Projede Geliştirici Olacak

single-image

Çin’in kripto yatırımcısı Li Xiaolai, Pazartesi günü yayınlanan resmi bildirisine göre Hong Kong merkezli blockchain geliştiricisi Grandshores Technology’de beraber stabilcoin projesi yürütecekler.

Bticoin’den (BTC) 7 milyar yuan (1 milyar dolar) net gelir sahibi olan Li Xiaolai , Grandshores Technology’nin yönetim kurulu başkanı’nın eş başkan yardımcısı olarak firmada çalışmaya başlıyacak.

Blockchain ile pozisyonunda Li Xiaoai bir, stabilcoin piyasaya sürülmesi için, Directed Acyclic Graph (DAG) temelli bir veritabanının oluşturulması, Trusted Execution Environment (TEE) teknolojilerinin geliştirilmesi ve diğer farklı işlemlerde dahil olmak üzere bir dizi girişime liderlik edicektir.

Rapora göre, küresel ana para birimlerine odaklanacak “istikrarları bir dijital para birimi sistemini” temsil edecek.

Şirketin daha önce Cointelegrapg sitesine bildirdiği habere göre, Eylül ayı ortasındaki planlarını stabilcoinleri finansal etmek için 12,7 milyon $’lık yatırım alacaklarını bildirmişti.

Grandshores Technology, 2019 yılının Ocak ayında piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir stabilcoin projesinde ABD doları cinsinden finansman sağlayan Tether (USDT) yoluyla yatırım almayı plankamakta.

Kaynak: Cointelegraph

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz