Fiyatın Fırlaması İçin Ne Kadar SHIB’in Yakılması Gerekiyor? Topluluk Hesapladı!

0
Fiyatın Fırlaması İçin Ne Kadar SHIB'in Yakılması Gerekiyor? Topluluk Hesapladı!

Sadece geçtiğimiz günlerde bile 5 milyondan fazla SHIB yakıldı, ancak SHIB topluluğundaki bazı yatırımcılara göre bu, meme kripto para biriminin fiyatını önemli ölçüde artırmak için hala yeterli değil.

Son 24 saat içinde 5.5 milyondan fazla Shiba Inu meme token yakıldı. Öte yandan, topluluk tarafından sürekli gerçekleştirilen günlük SHIB yakımlarının, dünkü SHIB fiyat artışı üzerinde hiçbir etkisi olmadı.

SHIB ordusuna göre, Coin’in Fırlaması İçin Dolaşımdan Çıkması Gereken SHIB Miktarı Ne?

Shiba Inu topluluğunun yakılan SHIB token miktarını takip edebileceği bir izleme platformu olan shibburn.com‘un Twitter hesabının paylaştığı tweete göre, son 24 saat içinde toplam 5.648.676 Shiba Inu tokeni harcanamaz bir cüzdana gönderilerek yok edildi.

Gönderinin yazarı son yakım haberine ek olarak topluluğa, şu ana kadar SHIB’in başlangıçtan beri sahio olduğu 1 katrilyon arzın yüzde 41’inden biraz fazlasının yok edildiğini hatırlatıyor, bu da 410.300.769.264.733 SHIB anlamına geliyor.

Bununla birlikte, yorum dizisinde, birkaç kullanıcı tokenin bu kadar küçük miktarlarda yakılması hakkında alaycı açıklamalar yaptı. İçlerinden biri, önemli bir Shiba Inu fiyat hareketi görmek için toplam arzın en az %61-71’inin yok edilmesi gerektiğine inanıyor.

Robinhood Listeleme Söylentileri SHIB’i Yüzde 20 Oranında Arttırdı

12 Aralık’ta, birkaç Twitter hesabının, Shiba Inu’nun nihayet Şubat ayında Robinhood ticaret platformu tarafından ekleneceğine dair bir söylenti yayınlamasının ardından, SHIB fiyatı başlangıçta yüzde 8’lik ardından ise neredeyse yüzde 20’lik bir artış gösterdi ve 0,00003240 dolar seviyesine kadar ulaştı.

SHIB ayrıca daha önce kaybettiği CoinMarketCap’teki13. sırasını Polygon’un MATIC tokeninden geri aldı. Dünün kazançlarının bir kısmını kaybeden köpek meme’inden ilham alan kripto para birimi yazım sırasında 0,000029 dolardan el değiştiriyor.

3. En Büyük ETH Balinası 59 Milyar SHIB Satın Aldı

Daha önce KoinFinans tarafından da belirtildiği üzere “Light” takma adıyla bilinen üçüncü en büyük ETH balinası işlem sırasında 1.906.592 dolar değerinde olan 58.900.000.000 SHIB satın aldı.

Genel olarak durumuna bakıldığında ise SHIB, hala en büyük 1.000 Ethereum balinası cüzdanları arasında en büyük USD değeri pozisyonunu elinde tutuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın