60 Milyarlık Alım: Popüler Balina Bu Meme Coin’i Silip Süpürdü!

0
60 Milyarlık Alım: Popüler Balina Bu Meme Coin'i Silip Süpürdü!

Kripto topluluğunda popüler olan bir Shiba Inu balinası, 1.9 milyon dolarlık şaşırtıcı bir miktar ödeyerek 58.9 milyar SHIB token satın aldı. ‘Light’ olarak bilinen balina, SHIB topluluğunda oldukça iyi bilinir ve WhaleStats’ın en büyük ETH balinaları listesinde ise 3. sırada yer alır. Takma adı toplulukta bilinmesine rağmen, balinanın kimliği gizemini korumaya devam ediyor.

“Light Wallet” balinası, Ağustos 2021’den beri sürekli olarak portföyüne SHIB eklemeye devam ediyor. Balina, 1.2 milyar dolar değerinde SHIB’e sahip ve meme-token yüzde 34,18’lük hakimiyet ile yatırımcının portföyün büyük bir kısmını oluşturuyor.

Bu büyük işlem ilk olarak, “WhaleStats’ta üçüncü sırada yer alan ETH balinası ‘Light’ 58.900.000.000 Shib (1.906.592 USD) satın aldı” tweetini atan WhaleStats tarafından duyuruldu, tweet işlemin bağlantısını da içeriyordu.

Shiba Inu’ya ek olarak, ‘Light’ adlı dev balina, diğer bazı küçük pozisyonlarının yanı sıra elinde çoğunlukla Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), CRO, Decentraland (MANA), ENJ Token de bulunduruyor.

Shiba Inu’daki balina aktivitesi, en iyi 1000 ETH zengini listesinin bir SHIB satın alma çılgınlığına girmesiyle Haziran 2021’den itibaren arttı. Neredeyse iki günde bir, bir balinanın büyük miktarlarda SHIB satın aldığına dair haberler geliyordu.

Light ve Gimli adlı balinalar, bu çılgınlığa giren Shiba Inu balina topluluğundaki en popüler iki isim olarak biliniyor. Her iki balina da son yedi aydan beri çantalar dolusu meme token satın almayı asla bırakmadı.

Bu büyük topluluk ve balina desteğine rağmen yatırımcıların en çok beklediği olay hala gerçekleşmedi ve Robinhood; SHIB’i platforma eklediğini hala doğrulamadı. Bununla da kalmayan platform olası listelemeyle ilgili gelişmeler konusunda da ağzını sıkı tutmaya devam ediyor.

Robinhood listelemeyle ilgili net bir şey söylemese de Robinhood CFO’su Jason Warnick, şirketin Shiba Inu’yu listelemek için topluluğun gerçekleştirdiği çok sayıda talebin farkında olduklarını ve kullanıcıların isteklerini her zaman değerlendirdiklerini söyledi ve şirketin yeni listelemelere atlamadan önce daha fazla düzenleyici netliğe ihtiyacı olduğunu açıkladı.

Yayınlandığı tarihte, gün içinde etrafında dönen olumlu haberler sonucu iki haneli yüzdelik oranlarla yükselen Shiba Inu, bu momentumu kaybetmiş gibi görünüyor. Yazım sırasında 0,000030 dolarda bulunan meme coin 24 saatlik günlük ticarette yaklaşık yüzde 6 düşüşte işlem görüyor. Ancak genel olarak token bullish/yükseliş eğilimi sergiliyor ve Robinhood listelemeyi onayladığı takdirde, fiyatın ileriye doğru dev bir adım atması bekleniyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın