Fiyat Hareketlendi! Bu Altcoin’de Hedef Yükseliyor

Mayıs 2022’de yaşanan çöküşten bu yana Polygon (MATIC) fiyatı sürekli redler yiyerek düşüş eğiliminde kalmaya devam etmişti. Yaşanan tüm gelişmelere karşın fiyat yakın zamanda Haziran ayının en düşük seviyelerinden toparlanmayı başardı ve bir yükseliş trendi başlatmayı başardı. Ayılar gücünü korumaya çalışsa da boğalar 0,733 dolarda yer alan önemli direncin üstüne çıkmayı başardı. Fiyat şu an 1 dolarlık seviyenin üzerine çıkmaya emin gibi görünüyor.

Daha önce, MATIC fiyatının Temmuz 2022’nin sonuna kadar 0,677 ile 0,5 dolar arasında işlem görmesi bekleniyordu. Ancak yaşanan son artışlar sonrası kapanış hedefleri de yükselmeye devam etti.

Toplamda %54,66’lık bir sıçramayla 1 milyar doları aşan işlem hacmindeki önemli artışla birlikte, yükselişin uzun süre devam etmesi oldukça olası görünüyor. Bununla birlikte, yaşanacak küçük düzeltmeler ve geri çekilmeler, çok kolay üstesinden gelinebilecek bir çıkış yolu bulabilir.

Polygon

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere grafikte de görülebileceği gibi, MATIC fiyatı daha uzun bir süre 0.38 FIB seviyelerinde yer alıyor ve bu nedenle bu seviyelerin kırılması oldukça önemliydi. Altcoin, 0.618 FIB seviyelerini test etmek ve temizlemek için başarılı bir şekilde yükseldi ve bu seviyeler bir düzeltme sırasında tekrar ziyaret edilse bile, önümüzdeki birkaç gün içinde 0.786 FIB seviyelerinin üzerinde adil bir toparlanma beklenebilir. Bununla birlikte, ay sonu hedefi, boğaların baskınlığını sürdürmesi durumunda elde edilebilecek 1.2 dolar civarında olabilir.

Polygon yerel token’daki fiyatından bağımsız olarak kendini daha güvenli ve güçlü hale getirmeye devam ediyor. Platform şu an oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ve geniş bir uygulama tabanına sahip. Polygon kurucu ortağı ise 20 Temmuz tarihini işaretlerek önemli bir şeyin geleceğini belirtti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.