Fiyat Haraketlenebilir: Dev Kripto Borsası Bu 2 Altcoin’e Destek Ekledi!

Kripto para birimi piyasası toparlanmaya çalışırken, Singapur merkezli dijital varlık borsası Crypto.com, az bilinen iki altcoin’i listelediğini duyurdu.

Popüler kripto borsası, katman-1 blok zinciri tabanlı içerik streaming dağıtım platformu olan AIOZ Network (AIOZ) yerel token’ı için destek eklediğini açıkladı.

AIOZ token‘ı ödül olarak kullanan proje, AIOZ’un merkezi olmayan uygulamalar ekosistemi için medya içeriğini depolamaya ve dağıtmaya devam etmek için bant genişliği ve hesaplama gücü sağlayan bir node ağı oluşturmayı hedefliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, projenin web sitesi, platformun Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) blok zincirleriyle tamamen birlikte çalışabilir olduğunu ve anında kesinlik ve düşük işlem ücretleri sağlayabileceğini söylüyor. Bu az bilinen dijital varlığı Coinbase borsası da Mart ayında listelemişti.

AIOZ

AIOZ Network, yazım sırasında 0,077 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre 403. sıradaki kripto varlığı son 24 saate göre yüzde 7’lik bir düşüş yaşamış olmasına rağmen, geçtiğimiz haftaya göre yüzde 56’dan fazla artmış durumda. Bununla birlikte, token, Nisan 2021’de vurduğu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,20 dolara göre ise yüzde 96’dan fazla düşüşte işlem görüyor.

Crypto.com ayrıca Cronos (CRO) ekosistemini güçlendirmek için tasarlanmış istikrarlı bir takas otomatik piyasa yapıcısı olan Ferro’nun (FER) yerel token’ı için de destek ekliyor. Ferro, stablecoin’ler ve sabit varlıklarla trade yapabilmeleri için kullanıcılarına en iyi oranları sağlamayı hedefliyor.

Ferro, yazım sırasında 0,16 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.