%44 Fırladı: Meme Coin Potansiyel Borsa Listelemesi Sonrası Patlama Yaşadı!

  • Shiba Inu (SHIB) rakibi bir meme coin fiyatı, büyük bir kripto borsası listelemesi gerçekleşeceğine dair spekülasyonların ve bir duyurunun sonucu olarak büyük bir artış gösterdi.

Son zamanlarda katrilyonluk yakımlarıyla popüler olan meme kripto para birimi Baby Doge Coin (BABYDOGE), bir duyurunun ardından piyasanın geri kalanının aksine, piyasa açılışından yüzde 44’lük yukarı yönlü bir artışla yazım sırasında 0.0000000018 dolar seviyesinde işlem görüyor.

babydoge

Koinfinans.com tarafından bildirildiği üzere, fiyat patlamasının muhtemelen projenin resmi Twitter hesabı tarafından günün erken saatlerinde yayınlanan önemli bir duyurunun geliyor olacağına dair paylaşılan tweet’ten kaynaklandığı düşünülüyor. Birçok BabyDoge sahibi, uzun zamandır beklenen bir gelişmenin sonunda gerçekleşeceğini ve meme kripto para biriminin dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance’ın kripto portföyüne dahil edilmesini umut ediyor.

Babydoge gerçekten Binance’de listelenecek mi?

BabyDoge’un ünlü BabyDoge multi-katrilyon yakım olayları Ethereum ağı üzerinde gerçekleşmiş olsa da, projenin ana ağının Binance’ın BNB Chain’i (eski BSC) olduğuna dikkat çekmek gerekiyor.

Binance BNB Chain (eski BSC) üzerine inşa edilen BabyDoge, projenin güçlü popülaritesi nedeniyle, yalnızca BNB Chain tabanlı projelere odaklanan çeşitli medya ve haberlerde düzenli olarak yer aldı.

Bu hesaplar bazen BabyDoge’un katrilyonlar şeklinde gerçekleşen yakımlarını bildirdi ya da parayı sosyal ağlarda en aktif olarak tartışılanlar listesine koydu ya da sadece bu aşamada projenin başarısı hakkında yazdı. Ancak buna rağmen BabyDoge’un kendisi henüz Binance’ın hizmet sunduğu kripto para birimleri listesine dahil edilemedi.

Bunların yanı sıra, Binance başkanı Changpeng Zhao’nun, bir kripto para biriminin dev borsada listelenebilmesi için sahip olması gereken ana parametrenin, onunla trading yapan çok sayıda insanın varlığı olduğu sözlerini hatırlayabilirsiniz.

Holder’larının sayısı (1,6 milyon) ve Binance’e bağlı medyanın BabyDoge ile ilgili artan etkinliği göz önüne alındığında, belki de bugün BabyDoge ordusuna açıklanacağı belirtilen bu büyük duyuru, nihayet listelemeye dair tartışmaları tamamen sonuçlandırabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.