Ethereum’un İstanbul Güncellemesine Çok Az Kaldı

Ethereum uzun süren kayıplardan sonra beklediği güzel habere çok yaklaştı. Bir hafta içerisinde hayata geçirilmesi planlanan güncelleme, İstanbul Hard Fork’u.

Bu yılın içerisinde 350 dolar’lara kadar çıkan ve son aylarda bu yükselişini koruyamayan Ethereum, yıl içerisinde yüzde altmıştan fazla değer kaybetti. Şuan için 153 Dolar’dan işlem görüyor ve piyasadaki fiyat hareketi fazla parlak olmasada kripto paralar içerisinde piyasa değeri açısından oldukça iyi durumda.

Ethereum ağı son günlerde, Ethereum 2.0 olarak adlandırılan Pow dan Pos’a büyük geçişin arasında duruyor.

İstanbul güncellemesi ağda önemli yenilikleri beraberinde getirecekmiş gibi görünüyor . Güncellemeyle beraber özellikle ağın güvenlik, birlikte çalışabilirlilik ve maliyeti konusunda iyileştirmelerin gelmesi bekleniyor.

Kişisel ve borsa cüzdanlarında ETH tutan kullanıcılar için, içerisinde 6 geliştirme protokolü içeren İstanbul güncellemesinin bir etkisi söz konusu değil. Ethereum 2.0 güncellemesinin, Ethereum’un fiyatı üzerinde olumlu bir etki yaratması bekleniyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.