“Ethereum’a Bitcoin’den Daha Fazla İnanıyorum Çünkü…” – Raoul Pal

0

Real Vision CEO’su Raoul Pal, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) uzun vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inandığını açıkladı, işte makro guru’nun görüşleri.

Crypto Banter ile yeni bir röportaj kaydeden Pal, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı Bitcoin’in toplam ticaret hacmi ve aktif cüzdan sayısında Ethereum’u geride bıraksa da, Ethereum’un öncü kripto varlık Bitcoin’i son birkaç yıldır geride bırakacak yolları bulduğunu düşünüyor.

“Bitcoin’i düşünüyorsanız, Bitcoin her hafta Ethereum’dan daha fazla işlem görüyor. Ethereum’da çok fazla işlem var. İşlemler kırmızı bir ringa balığıdır. Toplam değeri ve aktif cüzdan sayısıdır ve Bitcoin her ikisininde de önde.

Bununla birlikte, Ethereum’a bakarsanız, değerlerdeki değişim, Ethereum’daki bu iki değerdeki değişim oranları daha yüksektir, bu yüzden Ethereum’un son birkaç yıldır Bitcoin’den daha iyi performans göstermesi ve bunun gerçekten yararlı olduğunu buldum. Fiyatın ne olduğunu ve fiyatın oldukça iyi olduğunu gösteriyor.”

Ethereum’un Bitcoin’i performans olarak geride bırakıp bırakamayacağına ilişkin görüşlerini yeniden açıklayan Pal, bu görüşünü hala koruduğunu ve diğer altcoin’lerin de sonunda Bitcoin’den daha iyi performans göstermesi gerektiğini düşünüyor.

“Geleceğin teknolojide, blok zincir teknolojisinde olduğuna inanıyorsanız, tüm bu dijital varlık alanı güvenli limandan (BTC) daha iyi performans göstermelidir. İşler böyle yürüyor. Her zaman bu şekilde çalışır ve bu nedenle daha yüksek bir beta vardır.

Bu, “Bitcoin’i sevmiyorum çünkü X ve Y için Ethereum‘u tercih ediyorum” ile ilgili bir değer ifadesi değil. Her şey ağ benimseme modelleriyle ilgili. Bunu anladığınızda, zihninizi farklı kovalardaki tüm anlatılardan kurtarırsınız.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın