Ethereum Fiyatı 190 Dolar’ı Gördü

Bugün Ethereum’un fiyatı saatler içinde %4’ten fazla artış gösterdi ve bir ay içinde ilk kez işareti başına 190 Doları’ı gördü.

Ethereum, dün kripto piyasası yükselirken %7 civarında arttığı bir trendin ardından 189 Dolar’da işlem görüyor. Pazartesi günkü petrol fiyatı çöküşünün hem kripto hem de hisse senedi piyasasında etkileri olduğu ortaya çıktı, ancak bu pazarlar o zamandan beri toparlandı.

Ethereum’un 190 Dolar’ın üzerinde işlem gördüğü zaman 12 Mart Pazar’ındaki çökmeden önceydi. Yine de, kripto varlığının fiyatı, Şubat ayı ortasındaki fiyatı olan 285 Dolar’a dönmeden önce uzun bir yolu var.

Öte yandan, yeni yatırımcıları arasında Ethereum’a olan ilginin artmakta olduğunu belirtmekte fayda var.

Kurumsal kripto fon yöneticisi Grayscale geçtiğimiz hafta, şirketin yılın ilk çeyreğinde ETH’ye üç aylık girişlerde büyük bir artış gördüğünü bildirdi.

Bu arada, piyasa değeri ile lider kripto para birimi olan Bitcoin’in fiyatı bugün neredeyse %10 oranında arttı ve 7.600 Dolar’a ulaştı. Kripto pazarının geri kalanı yolculuk için geliyor gibi görünüyor. Ripple’ın XRP’si %4, Cardano %9 ve Tezos (2,50 Dolar’a ulaşmak için) %8 arttı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.