Ethereum 5.000 Dolara Doğru Başka Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

0

Ethereum, kripto para birimi alanında yükseliş bayrağını ufkun üzerinde dalgalandırıyor. CoinGecko’nun verileri, Ether’in 4.000 dolarlık desteği geri kazandıktan ancak bir gün sonra çift haneli kazançlar elde ettiğini gösteriyor. Bitcoin’in 24 saatlik ticaret hacmi 62 milyar dolarken, Amiral gemisi akıllı sözleşme token’ı ETH, son 24 saat içinde BTC’den neredeyse 2 milyar fazla olmak üzere 64 milyar dolara yakın ticaret hacmi elde etti.

Ethereum, sabah saatlerinde 4.300 doların üzerinde yeni bir rekor kırdı ve 5.000 dolara ulaşmanın önünü açtı. Veriler dört saatlik grafikteki kısa vadeli teknik seviyelere dayanıyordu.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), yükselişi doğrulamak için aşırı alım bölgesine geçer. Bu trend gücü göstergesi son kez bu alana çarptığında hareketi 86’ya çıkardı. Aynı hareket gerçekleşirse, Ethereum’un yükseliş trendi beklenenden daha uzun sürecek.

Ethereum yazı yazarken 4.295 dolardan el değiştiriyor. Alıcılar, daha fazla satın alma emrini harekete geçirmek için gözlerini 4.400 doların üzerindeki seviyelere dikiyor. Bu arada, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) büyük bir yükseliş sinyaline sahip.

MACD, varlıkların eğilimini izler ve anını ölçer. Yatırımcılar, giriş ve çıkış pozisyonlarını belirlemek için bu göstergeyi diğer teknik seviyelerin ve grafik modellerinin yanında kullanırlar. Sinyal çizgisinin üzerindeki bir MACD çizgisi (mavi) potansiyel olarak büyük bir yükseliş sinyalidir. Bu nedenle, grafikte de görüldüğü gibi, Ethereum’un en düşük direnç yolu kuzeydir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın