Ethereum 250 Dolar Seviyesine Yaklaşırken, Cüzdan Sayısı Artıyor!

Glassnode analiz ajansı tarafından paylaşılan verilere göre, ETH sahiplerinin sayısı son yirmi dört saat içinde yüzde 7’nin biraz üzerinde artış gösterdi. Bu arada, Ethereum 250 dolarlık direnç alanını test etmeye çalışırken 43.000 ETH’lik devasa bir miktar taşındı.

Analist Michael van de Poppe (‘Kripto Michael’ olarak da bilinir), ETH’nin test ettiği 250 dolar seviyesinin önemli olduğunu belirtti. ETH ile ilgili son YouTube videosunda, şu anda ETH’nin 100 MA ve 200 MA seviyesinin üzerinde olduğuna dikkat çekti. ETH 250 dolar ve sonra 286 dolarlık direnci geçmeyi başarırsa, ETH’nin yeni zirvelere doğru yükselmesini bekliyor. Ancak MA’ları kaybedersek, Kripto Michael’a göre, ETH düşük seviyeleri test edebilir.

Videoda paylaşılan grafikte görüldüğü üzere, ETH 2019’dan beri 3 kez 250 dolar seviyesini test etmeye çalıştı.

Bunun yanında Whale Alert tarafından yakın zamanda iki büyük ETH transferi fark edildi. Birincisi, bir saat önce 42.000 ETH (10.431.893 dolar) taşıdı. Glassnode, bu kriptonun şirket içinde Bithumb tarafından taşındığını söyledi. Diğer işlem, yedi saat önce 41.000 ETH’yi (9.986.052 dolar) taşıdı. Bu ise, anonim bir kullanıcı tarafından Bitfinex borsasına taşındı.

Ayrıca Glassnode verilerine göre, son yirmi dört saat içinde ETH cüzdanlarının sayısı yüzde 7,3 arttı. Bu, 4.223.944 yeni adrese eş değerdir. Glassnode ayrıca, 0,01 ETH’den fazla ETH cüzdan miktarının, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7,903,475.000’e (24 Haziran’da da ölçülen önceki değere göre bin cüzdan daha fazla) ulaştığını bildirdi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.