En Çok Kazandıran Kripto Para

Bitfinex’in LEO’su Özel Satıştan Bu Yana %70 Yükseldi

Popüler kripto para borsası Bitfinex kısa süre önce 1 milyar dolarlık özel satışını tamamladı. Etkinliğin ardından, token zaten yüzde 70 arttı ve kesinlikle hiçbir yavaşlama belirtisi göstermeden 1,72 $ civarında işlem görmeye başladı. Halen 1.7 milyar dolar civarında bir piyasa kapitalizasyonuna sahip.

Analistler, Mayıs ayında popüler kripto para borsası Bitfinex’in LEO token’ları özel bir satışı ile 1 milyar dolar değerinde USDT biriktirme niyetinde  olduğunu bildirdi. Bundan bir aydan az bir zaman sonra, LEO zaten 1,7 milyar doların üzerinde etkileyici bir piyasa kapitalizasyonu üzerine oturtulmuş durumda.

Kripto para şu an 1.72 $ seviyesinde işlem görmekte olup, özel satışından bu yana yüzde 72 civarında etkileyici bir artış olduğunu göstermekte. Bugün de kripto para birimi için oldukça olumlu bir gündü. Yaklaşık 1.64 $ ‘a düştükten sonra, bir saatten kısa bir süre içinde yüzde 5 civarında ciddi bir yükseliş yaşadı ve onu yaklaşık 1.72 $’ lık mevcut fiyatına getirdi.

Peki Leo nedir ?

Projeye göre, LEO işlem ücretlerini azaltmak ve hem Bitfinex hem de EthFinex’teki diğer indirimler için tasarlanmıştı. Bu amaçla oluşturulan Leo, ayrıca benzer ücret indirimleri için veya iFinex’in gelecekteki işlem platformlarında ki diğer özellikler ve avantajlar için kullanılacak. Başlangıçta LEO’nun ortaya çıkışı ve büyük token satışı çok fazla ilgi çekmişti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.