Elon Musk’ın Twitter Yönetim Kurulu Üyeliği, Bu Meme Coin için Büyük Bir Şans Olabilir!

Elon Musk dün %9,2 hissesine sahip olduğunu açıkladıktan sonra Twitter Yönetim Kurulu’na atandığını duyurdu. Bu hisse, Musk’ın Twitter’daki en büyük yatırımcı olmasını sağladı. Peki bu gelişme Dogecoin (DOGE) için ne anlama geliyor?

Elon Musk, Twitter Yönetim Kurulu’nda

Yatırım şartlarına göre, bireysel yatırımcı, yatırım ekibi üyesi veya Twitter yöneticisi olarak genel olarak sahip olabileceği en büyük pay %14,9’la sınırlandırılmış durumda.

Jack Dorsey’in CEO’luk görevini bırakmasının ardından yerine Parag Agrawal geçmişti. Agrawal, Musk’ın yönetim kuruluna katılacağını duyurdu. 2. Sınıf yönetici olarak görev alacak Musk, görevini 2024’teki hissedarlar toplantısına kadar sürdürecek.

Elon Musk’ın bir Dogecoin (DOGE) hayranı olduğu bilinen bir gerçek. Musk bu hayranlığını sık sık desteklerle sürdürmenin yanı sıra Dogecoin üzerinde oluşan bir sosyal medya platformu bile kurmayı düşündü. Twitter geçen yıl Bitcoin ve Ethereum’da sınırlı özellikler sunduktan sonra, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Twitter’dan DOGE’yi de desteklemesini belirtmişti.

Elon Musk’ın artık Twitter’da karar verme yetkisi olduğu göz önüne alındığında, uzun süredir beklenen gelişme belki de gerçek olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.