Efsane ATARI ve Litecoin(LTC) Ortaklığı Duyuruldu

0
282

Litecoin(LTC) ve Oyun Sektörünün Atası ATARI’nin Ortaklığı

Litecoin Vakfı , efsane video oyun şirketi Atari ile yaptığı anlaşmayı duyurdu. Yapılan bu ortaklık, Atari’nin oluşturduğu ekosistemde Litecoin kullanılacak ve ekosistem içinde mağaza harcamaları gibi potansiyelleri de beraberinde getiriyor.

Atari Token’e Yatırımcı Litecoin

Yapılan ortaklık, Litecoin’in ,Ateri Token satışı için ödeme seçeneği olacağı anlamına gelmekte.Bir sonraki tokenlerin Eylül 2020’ye kadar piyasaya sürülmesi planlanıyor.
ve Atari Chain tarafından yayınlamacak. Avantajlı bir başlangıç yapmak isteyenler, erken satıştan yaralanabilirler.

Atari CEO’su Fred Chesnais , Atari ekosistemi için Litecoin’in kullanım kolaylığı ve düşük işlem ücretlerinin olması mükemmel bir uyumluluk göstereceğini bildirdi.

“Atari Token Satış için bir ödeme aracı olarak LItecoIn’e sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. LItecoIn’in kullanım kolaylığı ve düşük işlem maliyetleri,
Atari Token ve diğer projelerin yanında kullanım için mükemmel bir seçimdir.”

Atari Token, Atari Casino’da satın almalarını ve oyun oynamak gibi kullanımları gerçekleştirebilecek. Jeton,ayrıca kullanıcıların çevrim içi olarak oynadığı ve yeni çıkacak oyunlarda da kullanılabilecek.

Yeni Atari Konsolu VCS için Litecoin

Bunlarla beraber Litecoin, Atari’nin kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği Atari VCS konsolunun indirimli olarak ön sipariş için kullanılabilecek.
Atari’ye göre VCS, kullanıcıların yüzlerce modern ve klasik oyunu oynayabileceği ve vazgeçemeyeceği bir konsol olacak.Bu vaatlerine ek olarak blockchain teknolojileri
ile yaptığı ortaklıklarla da kendisinden söz ettirecektir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın