DragonChain, Öyküsünü Belgesel Olarak Yayınlayacak

Vision Tree Media şirketinin yaptığı açıklamada 2014’te Seattle’daki The Walt Disney Company’de geliştirilen Dragonchain’i anlatan “ Açık Kaynaklı Para” adlı 5 bölümlük belgeseli serisinin ABD nin en meşhur TV kanallarından olan Discovery Science’da yayınlanacağını duyurdu.

4 Temmuz tarihinde yayınlanması beklenen serinin Dragonchain’in başarı öyküsünü anlatacağı söylendi. Belgeselin yapımcı şirketi, eski CEO Patrick Byrne, kripto para girişimcisi Brock Pierce ve büyük isimlerden Facebook ve Disney’in de içinde bulunduğu bir çok konuk ile yapılan röportajları da içeriyor.

Prodüktör şirket Vision Tree, web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada;

 “Açık Kaynak Para serisinin başarılı bir şekilde başlatılması kritik önem taşıyor çünkü dünya üzerinde  bir değişiklik yapmak için tutkulu olan daha fazla kişinin elinde kripto para birimi ve blockchain teknolojisinin kullanılmasına yardımcı olacak. ”

Coindesk ile yaptıkları bir röportajda Vision Tree, belgeselin çekimi için gereken milyonlarca dolarlık bütçenin kripto paralar ile karşılandığını da ekledi. Belgesel serisinin ABD’deki blockchain ve kripto para projelerinin geleceği için yol gösterici bir belgesel olmasını umuyorlar.

Disney’in tabanında inşa edilen bu bu platform, kurumsal kullanıcıların verileri gizliliği ve blockchain yoluyla güvenle saklanması için geliştirildi. 2017 yılı sonunda DRGN coin satışlarında yaklışık 13.7 Milyon dolar para toplanmıştı. ICO sonrası ani bir sıçramayla 5 dolar seviyelerine çıkan DRGN coin dramatik bir düşüşle beraber şuan 0.10 dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.