Dönüm Noktasına Ulaşan Meme Coin’den Etkileyici Ralli!

  • Yeni piyasaya sürülen tartışmalı bir meme coin projesi, her hafta yeni dönüm noktalarına ulaşmaya devam ediyor.

Büyük tartışmalara neden olan Dogechain (DC) projesesinin ağındaki işlemlerin sayısı son zamanlarda artmaya devam ediyor, bu da kripto para biriminin giderek daha fazla benimsendiğini gösteriyor.

Dogechain resmi hesabının bugün paylaştığı bir tweet’e göre, ağ üzerinde gerçekleştirilen toplam işlem sayısı 20 milyonu aştı. Gelişmenin ışığında meme kripto para birimi bugün yüzde 30’un üzerinde yükseleyerek yazım sırasında 0,0020 seviyesine kadar yükseldi.

Bu önemli gelişme, Dogechain’in ağında 10 milyon on-chain işleme ulaşmasını kutlamasından altı gün sonra gerçekleşti. Yeni piyasaya sürülmesine rağmen, meme coin’in işlem hacmi lansmanından birkaç gün sonra 15 milyona yükseldi.

Yeni ulaştığı 20 milyondan fazla işlem gelişmesi ile meme tabanlı kripto para birimi Dogechain artık günde ortalama 2 milyondan fazla işlem gerçekleştiriyor.

Dogechain bir tweet’te konuyu şöyle açıkladı:

“2 Eylül’de Dogechain’in 10 milyon işlem gerçekleştirdiğini bildirdik… Sadece 6 Gün sonra, 8 Eylül’de şu anda günde ortalama 2 Milyon işlem ile 20 milyonu geçtik.”

Dogechain, Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelerle tam uyumluluk sağlayarak, Dogecoin kullanıcılarına non-fungible token ve çeşitli merkezi olmayan finans uygulamaları getirerek, en büyük meme coin için bir Katman-2 çözümü olarak hizmet eden bir projedir, ancak Dogecoin blok zinciri üzerine kurulu değildir.

Polygon Edge tabanlı protokol ayrıca kendini, orijinal zincire daha ucuz ve daha hızlı bir alternatif olarak tanımlıyor. Dogechain ağındaki ücretleri ödemek için dünyanın en büyük meme coin’i olan Dogecoin kullanılıyor.

Dogechain, projeyi çevreleyen tartışmalara rağmen büyümeye devam etti ve halihazırda KuCoin, Huobi ve Gate.io dahil olmak üzere en büyük kripto para birimi borsalarında çıkışını yaptı. Coingecko’dan alınan verilere göre, 869. sırada bulunan kripto varlığı, son 14 güne göre yaklaşık yüzde 70 artmış durumda.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.