Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE 1 Dolar Hedefinde Yatırımcı İsteği Sürüyor

0

Birçok insana göre gereksiz ve içi boş görülen, çöküşünün yakın olduğu düşüncesi dilden dile dolaşırken Dogecoin (DOGE) gün içinde yeni bir rekor daha kırdı. Varlık 0,633 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başardı. Günlük hareket %70 yükselişe dayandı ve fiyat zirve sonrası bir geri çekilme yaşıyor. Haber yazılırken 0,535 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Geri çekilme sürerken DOGE yatırımcısının beklentileri de alevlenmeye devam ediyor. Öyle ki önemli ölçüde taraftar kazanan varlık için 1 dolar sinyalleri hızını arttırmış durumda.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan DOGE her geçen gün daha fazla ilgili gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Nisan ayının son haftasında düşüşü destekleyen varlık grafiklerde de görüldüğü gibi istikrarlı bir yükseliş hareketini beraberinde gördü.

DOGE Yatırımcısı Hızla Artıyor

Teknik göstergeler yatırımcıların yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Uzun süreli 1 dolar bekleyişi için ise çok sert bir yükseliş dalgası gerekiyor ve bu durum hiç de uzakta olmayabilir. Özellikle geçen hafta dahilinde DOGE ağına katılan yeni adreslerde güçlü bir artış var. %33’e dayanan yeni adres verilerine ek olarak da DOGE yatırımlarının güçlendiğini gösteren aktif adres oranlarında da %50’ye yakın bir artış görülüyor. DOGE yatırımcısının etkili rolü yeni yükseliş dalgasının da temellerini sağlamlaştıracaktır.

Kaynak: Tradingview- Dogecoin DOGE USD Binance

Varlık 0,54 dolar seviyelerinde gezinirken geri çekilmenin bir süre daha devam etmesi beklenebilir. 0,38 dolarda güçlü bir destek bulması beklenebilirken derinleşmesi halinde 0,30 dolara kadar düşüş görebilir. Öte yandan günlük kapanışını tekrar ATH seviyesini test eder ve destekleyebilirse yeni hedefler arasında 0,74 dolar, 0,82 dolar ve 0,97 dolar seviyeleri yer alıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın