Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE 1 Dolar Hedefinde Yatırımcı İsteği Sürüyor

Birçok insana göre gereksiz ve içi boş görülen, çöküşünün yakın olduğu düşüncesi dilden dile dolaşırken Dogecoin (DOGE) gün içinde yeni bir rekor daha kırdı. Varlık 0,633 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başardı. Günlük hareket %70 yükselişe dayandı ve fiyat zirve sonrası bir geri çekilme yaşıyor. Haber yazılırken 0,535 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Geri çekilme sürerken DOGE yatırımcısının beklentileri de alevlenmeye devam ediyor. Öyle ki önemli ölçüde taraftar kazanan varlık için 1 dolar sinyalleri hızını arttırmış durumda.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan DOGE her geçen gün daha fazla ilgili gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Nisan ayının son haftasında düşüşü destekleyen varlık grafiklerde de görüldüğü gibi istikrarlı bir yükseliş hareketini beraberinde gördü.

DOGE Yatırımcısı Hızla Artıyor

Teknik göstergeler yatırımcıların yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Uzun süreli 1 dolar bekleyişi için ise çok sert bir yükseliş dalgası gerekiyor ve bu durum hiç de uzakta olmayabilir. Özellikle geçen hafta dahilinde DOGE ağına katılan yeni adreslerde güçlü bir artış var. %33’e dayanan yeni adres verilerine ek olarak da DOGE yatırımlarının güçlendiğini gösteren aktif adres oranlarında da %50’ye yakın bir artış görülüyor. DOGE yatırımcısının etkili rolü yeni yükseliş dalgasının da temellerini sağlamlaştıracaktır.

Kaynak: Tradingview- Dogecoin DOGE USD Binance

Varlık 0,54 dolar seviyelerinde gezinirken geri çekilmenin bir süre daha devam etmesi beklenebilir. 0,38 dolarda güçlü bir destek bulması beklenebilirken derinleşmesi halinde 0,30 dolara kadar düşüş görebilir. Öte yandan günlük kapanışını tekrar ATH seviyesini test eder ve destekleyebilirse yeni hedefler arasında 0,74 dolar, 0,82 dolar ve 0,97 dolar seviyeleri yer alıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.