Şubat 4, 2022

Dogecoin (DOGE) Tutan Yatırımcı Sayısı Rekor Kırdı, İşte DOGE Tutan Yatırımcı Sayısı!

Shiba Inu köpeği temalı meme coin Dogecoin (DOGE), yakın zamanda yaklaşık 500.000 yatırımcıya ulaşarak, önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Binance Smart Chain’deki büyük cüzdan yatırımcıları 325 milyondan fazla Dogecoin tokenına sahipler ve bu da DOGE’nin balinalar arasında popüler bir seçim olduğunu gösteriyor.

Dogecoin fiyatı balinaların birikmesine rağmen toparlanma mücadelesi veriyor.

Dogecoin, token sahiplerinin sayısında hızlı bir artışla önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Kripto para istihbarat platformu Whale Stats geçtiğimiz günlerde Dogecoin’in 486.439 sahibine ulaştığını paylaştı.

Binance Smart Chain’deki en büyük 1000 büyük cüzdan adresinin şu an toplam 323 milyon DOGE tokenına sahip olduğu tespit edildi.. Binance’in balina cüzdanları Dogecoin’de 46,4 milyon dolardan fazla para tutuyor. WhaleStats’tan alınan verilere göre, Dogecoin, Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasında dördüncü sırada yer alıyor.

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin kısa süre önce Dogecoin’in Hisse Kanıtı’na (PoS) geçişini desteklemeyi planladığını açıklamıştı. Dogecoin yeni bir PoS cüzdanı başlatmayı planlıyor ve konuya ilişkin Buterin, Shiba Inu temalı kripto para birimine geçişi mümkün kılmak için topluluk staking üzerinde çalışıyor.

Dogecoin fiyatı, PoS’a geçiş haberlerine ve yarım milyon sahibini vuran yeni dönüm noktasına rağmen, son düşüşlerden sonra toparlanamadı. FXStreet’teki analistler, Dogecoin fiyat trendini değerlendirdi ve boğalar devralmaya çalışırken meme coin’in durgun kaldığını kaydetti.

Dogecoin’in kurucularından biri olan Billy Markus, kısa süre önce yatırımcıları odak noktalarını meme coin ve fiyatının etrafındaki hype’dan Shiba-Inu temalı kripto para birimi projesinde değer yaratmaya kaydırmaya çağırdı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.