Nisan 16, 2024

Altcoin’ler Bu Tarihe Kadar Yükselmeyecek: Popüler Analist Açıkladı!


Popüler analist The Flow Horse, geçen haftaki piyasa çapındaki düzeltmenin, altcoin’leri önümüzdeki birkaç ay içinde sessiz fiyat hareketleri görecek bir konuma getirdiğini iddia ediyor. Analist kripto para birimlerinin Temmuz ayına kadar yatay işlem yapmasını bekliyor. İşte detaylar…

The Flow Horse, son analizinde, kripto piyasasının genelinde yaşanan düzeltme dalgasının ardından, altcoin’lerin bir süre istikrarlı bir seyir izleyeceğini belirtti. Trader’a göre, yatırımcı girişinin olmaması, bir sonraki büyük yükseliş öncesinde bazı yerel düşük seviyelerin kaydedilmesiyle birlikte altcoin’lerin aylarca sabit bir aralıkta kalabilir. Bu dönemde yatırımcıların, kısa vadeli büyük fiyat hareketlerinden ziyade, uzun vadeli trendlere odaklanmaları gerektiğini vurguladı. Analiste göre, bu dijital para birimleri Temmuz ayına kadar bu yatay seyrini sürdürmesi, piyasada yeni bir ivme kazanmadan önce birikim dönemi olarak görülmeli. Bu süre zarfında, trader’lar bir sonraki büyük hamle için pozisyonlarını güçlendirebilirler.

“Bana göre zaman, özellikle hala çok long (yükseliş yönlü) olan ve yeni perakende akışının gelmediği bir pazarda, düzeltmelerin oldukça önemli bir bileşeni. Piyasa temmuz ayına kadar yatay hareket etse bile, en düşük seviyeler hala şu ankiyle aynı seviyedeyken, çok erken satın almayı ve yatay hareketin yarattığı psikolojik sorunlarla uğraşmaktansa daha fazla alım yapmayı tercih ederim. Birçoğu yeni zirveler yapacak ama yine de ilk önce yeni *yerel* dipler yapacak. Yeni yatırımcı burada değil ve çantalar için yeterli teklif veren yok.”

The Flow Horse, altcoin’ler için düşüş bekliyor, fakat kripto paralar yeniden yükseliş ivmesini kazandığında öne çıkacak üç kripto projesi olduğunu iddia ediyor: AI (yapay zeka) coin’leri, meme coin’ler, RWA’lar (tokenize edilmiş gerçek dünya varlıkları).

Son olarak analist şimdilik büyük sıçramalardan yararlanmak için altcoin biriktirdiğini söylüyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?