Ana Sayfa Analizler Dogecoin Büyük Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor? İşte Yatırımcıların Takip Etmesi Gereken Seviyeler

Dogecoin Büyük Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor? İşte Yatırımcıların Takip Etmesi Gereken Seviyeler

0
Dogecoin Büyük Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor? İşte Yatırımcıların Takip Etmesi Gereken Seviyeler

Dogecoin fiyatı, Aralık ayının başından beri yaptığı gibi önemli bir bölgenin üst sınırlarında işlem görmeye devam ediyor. Dogecoin’in fiyat hareketinin aşağı yönlü doğasına rağmen, ayılar DOGE’yi aşağı çekemediler ya da bu konuda isteksizler.

Dogecoin fiyatının 0.35 dolara yükselmesi için 0.20 dolara ulaşması gerekiyor

Dogecoin fiyatının, 2021’in başlarında yaşadığı fiyat hareketinin tekrarlanabileceği iki ana senaryosu var. İlki, 0.20 dolarlık varsayımsal bir long giriş, 0.18 dolarda stop loss ve 0.35 dolarlık kar hedefi. Bu ticaret seçeneği iki amacı tamamlayacaktır. İlk olarak, bir çift tepenin üzerindeki kırılmayı onaylayacaktır. İkincisi ve en önemlisi, mevcut ayı piyasası trend çizgisini geçtikten sonra Dogecoin’i tekrar boğa piyasasına sokacaktır.

Dogecoin fiyatı girişten önce 0.155 dolara dönerse varsayımsal long kurulum geçersiz olur. Bununla birlikte, 0.155 dolara bir düşüş meydana gelirse, ani bir hareketle 0.09 dolar değer alanına düşüş bizi karşılayabilir.

Kaynak: Fxstreet

Fakat bu noktada, Dogecoin daha aşağı hareket ederek kötü görünümlü bir ayı tuzağı da geliştirebilir. Dogecoin 0.15 dolara düşerse, bir “Boğa Shakeout” kurulumu gerçekleşir. Boğa Shakeout, düşüş trendlerini ve düzeltici hareketleri sonlandıran nadir ve güçlü bir geri dönüş formasyonudur. Fakat bunun için Dogecoin’in 0.15 dolar değer alanının altına kapanış yapmaması gerekir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın