Haziran 6, 2022

Do Kwon Terra’ya İlişkin Kanıtları Temizliyor mu?

TerraUSD (UST) ve Terra (LUNA) çöküşü sonrası birçok yatırımcının portföylerinin değersiz hale gelmesi birçok yatırımcıyı korkuttu. Tüm bu olumsuz gelişmelere rağmen Terraform Labs kurucusu Do Kwon hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam ediyor.

Terra ekosisteminde %65,50 yönetim oyu alarak Terra 2.0’ın yaratılmasının ardından Do Kwon bugünlerde LUNC olarak anılan eski ekosistem hakkında neredeyse hiç konuşmuyor. Sosyal medyadaki yatırımcılar ise Do Kwon’un LUNC’yi terk ettiğini ve Terra 2.0 hakkında çok daha fazla endişe duyduğunu iddia ediyor.

Bununla birlikte, Terraform Labs ekibinin iç olaylarını ifşa eden Twitter kullanıcısı ‘FatManTerra‘, Do Kwon’un kasıtlı olarak LUNC hakkında konuşmayı tamamen bıraktığını çünkü ekibin kazayla ilgili “kanıtları temizlemeye” çalıştığını iddia etti.

Kaynak: FatManTerra/Reddit

Telegram’da gerçekleştirilen ‘soru-cevap’ oturumunda yer alan FatManTerra, kendisine iletilen bir soruyu cevapsız bırakmadı. Do Kwon’un Terra Classic hakkında neden konuşmadığı hakkındaki soruyu cevaplayan FatManTerra, Do Kwon ve ekibinin yatırımcılara TerraUST ve LUNC kazasını tamamen unutturmaya çalıştığını belirtti. Yatırımcıların parasını çökerttikten sonra, başarısızlıklar için tüm sorumluluklarını sildiklerini ve genel olarak hayata devam ettiklerini ekledi.

“Terra 2.0’ın arkasındaki motivasyonun bir kısmı da kanıtları temizlemek. Tüm bunların nedenlerinden birinin Terra Classic’in insanların zihninden silinmesi olduğuna inanıyorum. Böylece insanlar UST/LUNA çöküşünün insanların hayatları üzerinde yarattığı yıkımı unutturuyor. Do Kwon, insanların tüm bunları unutmasını istiyor.

FatManTerra, Do Kwon’un LUNA 2.0‘daki birincil hedefinin kendisi ve ekibi için para kazanmak olduğunu belirtti.

“İnsanları bir sonraki yeni şeylere odaklamaya çalışıyor. Böylece hesap verebilirliği azaltabilir ve ayrıca para kazanmak isteyebilir; her zaman olduğu gibi onun birincil amacı bu.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.